Přírodní lékárna
Úvod Lékárna z přírody Vaše názory

Napsali jste nám

Děkujeme vám za všechny reakce a příjemné emaily. Jsme vděčni za jakoukoliv zpětnou vazbu. Nebráníme se ani negativním reakcím, pomáhají nám zlepšovat chod obchodu a služby dalším zákazníkům. Stále se učíme.
 

"Byli jste s nákupem u nás spojeni, řekněte to dál. Pokud jste spokojeni nebyli, řekněte to NÁM. Zlepšíme se." 

 
 
Podívejte se jak nás hodnotí na HEURECE
Vaše názory
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Otázka Přírodní lékárnaEmail ze dne 3. 7. 2019

Dobrý den,
děkuji Vám za nadstandardní vyřízení mé objednávky. Zboží tu bylo tak rychle, že doručení osobním vozem k nám domů by nebylo rychlejší. :)
Oceňuji ekologické balení s omezením jednorázových plastů a také děkuji za dárek. Mile mne překvapil.
Přeji úspěch Vašemu podniku a pěkné léto.
B.V

Odpověď Přírodní lékárna
Děkujeme, toto se tak hezky čte. Za zabalením každého balíčku je skutečná lidská práce a vždy nás těší, když ji někdo ocení :-)
 
Jana Kubíčková a celý team prirodnilekarna.cz


Otázka Přírodní lékárnaReakce emailem dne 5. 12. 2018 18:11

Dobrý den,
reaguji na článek "Doplňky stravy jako pomoc při rakovině. Ano či ne?", a to z pohledu onkologického pacienta i tvůrce webových stránek. V článku promlouvá nějaká imaginární žena, která vyjadřuje své subjektivní názory, ale nedává mi informaci kdo vlastně je a na základě čeho si dává právo v takovém duchu psát. Nedává mi na vědomí, že jde o nějakou důvěryhodnou autoritu a profesionála. Nedozvím se, zda jde o informaci 20 let starou, nebo aktuální. Já mám s lékaři naštěstí zkušenost jinou a článek je psán přesně v tom ubohém duchu, že lékaři jsou ti jednostranně zaměření, pacient pro ně moc neznamená, a proto jsme tady my, kdo vám nabízíme ty úžasné preparáty. Protože to lékaři neuznávají, tak si holt musíte připlatit.
U „vašich názorů“ nejsou data zveřejnění, ani aspoň trochu důvěru budící kontakty. To je zcela zásadní chyba z pohledu tvůrce dobrého webu. Můžete být spolehlivý e-shop, ale lidem neseriózně hrajete na city.
U mě jste prohráli na celé čáře. Vzhledem ke svému onemocnění připravuji stránky k onkologické problematice a jistě se o vašem webu zmíním. Tak popřemýšlejte, jestli byste neměli co napravit.
S pozdravem
Petr Palý
P.S. Jelikož mě webový formulář nejde odeslat, protože mě nutí zapnout javascript, což je v roce 2018 další diletantismus, tak vám píšu touto cestou (emailem).

Odpověď Přírodní lékárna
Přeji dobrý den,
dovolte mi jen krátkou reakci na váš email.
Pokud se do článku dobře dívám, je dole odkaz na celý můj profil. To mi jako podpis k článku připadá dostatečný.
Data u článku chybí. To je pravda. To je spíše problém redakčního systému, který máme nakoupený. Pravděpodobně to budeme měnit. Co se týče poznámek k javaskriptům to je věc technická a opět ji můžu předat poskytovatelům systému eshopu. Vyřídím jim poznámku o diletantství.
Každopádně vám děkuji za váš názor a publikujte o nás co chcete a co potřebujete. Každý máme nějaký přístup k životu, k psaní. Vy máte nějaké zkušenosti, já mám nějaké zkušenosti o tom je rozmanitost světa krásná. To, že to ve Vás nebudí důvěru mě mrzí, ale není to můj problém. Já dělám věci tak, jak nejlépe dovedu. Někomu to sedí a někomu ně. Takový už je život.
Přeji vám hodně sil v práci na vašem webu.
P.S. ještě pro doplnění. Článek, který zmiňujete byl publikován 25. 7. 2013 ve 12:45.
Bohužel to systém nezobrazuje veřejně. Asi bych dne spoustu věcí napsala jinak, a to je správně. Člověk by se měl vyvíjet. Kdybych však přepisovala všechny články, tak bych nedělala nic jiného. Nehodlám na sebe klást vysoké nároky. Z pohledu celostní medicíny to není moc zdravé.
 
S pozdravem
 
Vyzkoušela jsem u vás nový způsob vkládání reakcí. Takže děkujeme za tip.


Dobré odpoledne. Chtěla bych moc poděkovat paní magistře. Bohužel ač z Hradce, nemám čas nyní lékárnu navštívit a slíbila jsem, že sdělím, jak pomohly tablety, které mi paní Mgr. doporučila na silnou bolest kyčle, která se stupňovala. Bolest se projevovala v kyčli a po vnější straně nohy. Diagnoza: "to je meridián žlučníku", mě nejprve šokovala. Ale tablety, které paní Mgr. doporučila, jsem koupila a doma jsem pak hledala nějaké informace. Nějaké závažné problémy se zažíváním se mi nezdály. Přesto jsem ještě přikoupila čaj na zažívání a nasadila dietu. A ejhle během pár dní cítím ústup bolesti. Než jsem dobrala krabičku tablet, už jsem zase mohla začít chodit cvičit. Ještě jednou děkuji a určitě se někdy zastavím. Přeji vše dobré. Hana

Děkuji :-)

 

 

Dobrý den. Hledat úloženku je otravné. Do rámečku nejde předepsat ani město a místa jsou Praha - Košice - halabala Karviná a další mišmaš. Váš obchod mě zaujal no radši si nic nekoupím. Možná tento typ doručení nefunguje. Škoda. 

Opět moc díky za reakci. Již to funguje. To je krásný příklad, jak je pro nás kritika důležitá. Vůbec nás nenapadlo, že to takto vyhledávat nejde.

 

 

Dobrý den. Chtěl bych jen říct že by bylo fajn kdyby jste u produktu Earth Source 60 tbl zmínili že po něm budu močit jako Hulk (zeleně). Trošku mě to vyděsilo než jsem použil google a zjistil jsem že se jedná jen o vylučování vitamínu B2, kterýho je v denní dávce 3 tablet 1964%. Já konzumuji jen jednu tabletu denně a i tak mi to barví moč na zeleno. Jinak jsem spokojen.

Za tuto reakci děkujeme. Kromě toho, že jsem se smáli tak, že nám vytryskly slzy (Marvelovky miluju), tak je to dobrá informace pro další zákazníky. Vitamínu B2 je tam skutečně více, ale v té kombinaci je metabolizace jednodušší. I když jak vidno, může to být někdy barevnější. Zelenou moč může způsobit i barvivo chlorofyl, protože přípravek obsahuje extrakty z bylin jako chlorela či spirulina.

 

 

Dobry den, dekuji za rychly a bezproblemovy obchod doprovazen velkou ochotou a perfektni komunikaci ze strany prodejce. Urcite doporucuji i ostatnim a jeste jednou moc dekuji :-) spokojena zakaznice Michaela Zelena

My děkujeme za Váš nákup a za to, že jste si našla čas nám něco hezkého napsat :-)

 

 

Váš opalovací krém o kterém tvrdíte že je šetrný, obsahuje jedovatý Glycerin po kterém v lepším případě bolí hlava. Rád bych nějakou odpověd, ale napsat to do vaší imaginární poradny nelze.

Vážený pane, nevím co myslíte imaginární poradnou. Dotaz mi od Vás přišel včera ve 20,28 hodin. Nikde není uvedeno, že je poradna online, pokud jste čekal, že Vám někdo ihned odpoví, tak to bohužel. Nesedím u internetu 24 hodin denně, to samo o sobě by bylo jedovaté. A navíc dotazů do poraden chodí desítky. Vždy upozorňuji, že odpověď může trvat několik dní. Co se týče krému, tak není náš. Jsme eshop a výrobce je Mercola. Produkt jsem zařadila, protože jsem jej vyhodnotila jako jeden z mála netoxických opalovacích krémů. Glycerin není jedovatý, v tomto případě se jedná o rostlinný glycerin z rostlinných olejů. Glycerin je součástí přírodních tuků a může být samozřejmě i z ropy, což není tento případ. Nevím, zda jste nakoupil u nás nebo jste si u nás potřeboval jen vylít svoji zlost, ale není problém krém vrátit. Zda skutečně může způsobovat jeho použití bolest hlavy nevím, žádná souvislost mě nenapadá ani po podrobném prostudování jednotlivých látek. Čímž samozřejmě nelze vyloučit např. alergii na nějakou složku apod. Napadá mě zkusit hledat příčinu problému v "čchi" žlučníku. J. Kubíčková

 

 

Vnučka si vyrazila zub - dentista chirurg jí ho vrátil zpátky a srovnal. Výtečně. Ale potom řekl: přijďte za měsíc - asi ji odevzdal do rukou Prozřetelnosti. Homeopatka jí dala pilulky na to, aby se jí zub chytil a také na trauma. Bylinky zajistily to, aby se jí do zranění nedala infekce (je to dutina ústní!) a aby se jí rány rychleji zhojily. To jsem jako babička zajistila sama. Nic bych neřekla, kdyby jí lékař něco předepsal na výše zmíněné problémy. Ale nic nedal, asi nic nemá! Neuznají, že někdo může mít pomoc pohotově tam, kde oficiální medicína nemá nic. Záměrně nechci říci "alternativa" - toto slovo mě popuzuje. Jakápak alternativa, když jde o lidské zdraví - tam se musí napřít všechny síly společně. Tam není místo na povyšování. A hlavně, musí se napřít všechny síly, aby bylo méně nemocných. Aby nebylo co diagnostikovat, protože lékaři mylně nazývají včasnou diagnostiku prevencí. Ještě jednou - pro lidi je lepší, aby nebylo co diagnostikovat. Jestli jsou pro lékaře a farmaceuty diagnostiky prioritou, nechť to řeknou a zbytečně nematou.
Již 4. rokem vedeme Bylinkovou akademii při Bylinkové zahradě ve Valticích. Jsou to praktické kurzy, kde se účastníci seznamují s léčivými rostlinami a všemi směry léčení, které příroda nabízí - fytoterapie, homeopatie, gemmoterapie, aromaterapie, tradiční čínská.... Čekám, že nás upálí :-). ing. Věra Žďárská

Dobrý den, za tento příspěvek moc děkuji a plně s ním rezonuji. Ani já nemám ráda slovo alternativní, jsem spíše pro termín celostní. V zahraničí je směr, který se nazývá integrativní medicína, což je kombinace právě té medicíny založené na "důkazech" a přírodní terapie. Právě tato spolupráce může být tou nejsilnější pomocí na cestě k uzdravení. Lékařský přístup k prevenci považuji spíše za včasný záchyt onemocnění. Skutečná prevence je v péči o vztahy, o tělo, o mysl, o planetu zemi ..... To by však bylo na dlouhou diskuzi. Ještě jednou moc děkuji za Váš příspěvek a na Vaši akademii mrknu. Ráda se taky něčemu novému přiučím. J. Kubíčková

 

 

Děkuji Vaší lékárně za milé a opravdu velmi vstřícné jednání při vyřízení mé objednávky. Držím pěsti v dalším fungování. Iva Vlčková

Dobrý den, jsem ráda, že i přes komplikace při vaší objednávce, jste nakonec spokojená. Nicméně vše je jak má být. Kdyby nebyly komplikace, nezačaly bychom spolu komunikovat :-) A o komunikaci náš obchod je. Nechceme se stát virtuálním robotem, kdy je důležitý jen boj o cenu. Takových tu je dost. Mějte se moc hezky. J. Kubíčková

 

 

Evropský poradní orgán není neomylný. Věřím, že i tam se nejdou lidé, kteří v účinek bylin na zdraví věří. My je svou důvěrou v možnou úpravuzákona podpoříme.
Pavla Kusendová

Dobrý den, děkujeme za názor. Máte pravdu, nikdo není neomylný. Omyly nás v životě učí a jsou nutné. Dlé mého je důležité nečekat, že někdo "nahoře" naše problémy vyřeší. Ten někdo, kdo může řešit, jsme jen my sami. Je to jen o tom, slepě nenásledovat. Věřím, že takových lidí bude více a více. Moc děkuji, že jste si našla čas nám napsat. J. Kubíčková

 

 

To, co nabízíte, je nesmysl. Důvěra ve vaše stránky je u mne silně otřesena. Kdo si po sobě neumí přečíst, co napsal, to je jako ten, co se za sebou neohlédne, co vysral.
Omlouvám se za tento silný odsudek, ale v tuto chvíli to neumím jinak.
Děda Ladin

Tak jen pro info - tento příspěvek se týkal položky Jančův ledvinový čaj, který jsem po obdržení zkontrolovala a opravdu tam bylo uvedeno špatné složení. Nevím, zda to vzniklo jako nepozornost při vytváření kopie nebo se prostě omylem opsala jiná krabička. Prostě stalo se. Celý eshop se upravuje manuálně, žádný robot. Jenže ve více než 2000 položkách to nelze stoprocentně pohlídat. Šlo by to, kdybych nedělala nic jiného. Tím pádem bych omezila poradenství a všechny aktivity s tím spojené, a to osobně považuji za důležitější. Naštěstí žijeme v době, kdy máme na výběr. Takže pokud byla vaše důvěra tímto otřesena mrzí mě to, ale je spousta míst, kde můžete nakupovat. Tím tuto dobu považuji za úžasnou. Jsem si vědoma, že u spousty produktů jsou neúplné informace nebo některá prezentovaná kosmetika není úplně čistě přírodní. Neustále sortiment měníme, tak jak se učíme a poznáváme nové věci, stále se maže a přidává. Tedy prosím všechny návštěvníky, kteří čtou tyto řádky - najdete-li chybu, napište nám (info@prirodnilekarna.cz). Nemusíte při tom používat silná slova jako srát apod. Není nad to, když lidé mezi sebou mluví normálně a s láskou. Nicméně Dědo Ladine Vám velmi děkuji za upozornění. Díky tomu je to již správně.

 

 

Ze srdce bych chtela podekovat za neskutecnou peci pani Mgr. Kubickove kdyby bylo vice takovych lidicek...tato lekarna je moje nej a nikam jinam uz ani nechodim:-)
Moc děkuji AJ
 

 

 

Ne soškám a talismanům, ale lidem se musí věřit, lidi si mají navzájem pomáhat. My jsme TI tvůrci, kteří mohou svět i lidské vztahy změnit. Jen musíme dospět k poznání, že ten obrovský dar, který jsme k lidskému tvoření dostali, ten který se nazývá svobodná vůle, je možné také ze svobodné vůle zneužít. A dokud toto budeme činit, žádní bohové ani talismany v jakékoli podobě to za nás lidi nezmění. Neměli bychom druhé šálit v tom, že nějaká soška má sílu něco změnit za nás. Lidský svět je lidská práce a země není ráj, protože jsme v té práci dosud neúspěšní. Cizokrajné sošky lákají, ale jak pomáhají lidem v Číně? Copak tam neexistuje bída? Nemají tam lidé problémy? Myslím, že všichni bychom měli věřit pouze v jedinou inteligentní energii, Boha. Boha, který stvořil tuhle Zemi a nás pro lidské tvoření. Boha, který neodměňuje ani netrestá, "jen" nám dílem věčné energie umožňuje svobodně žít a tvořit, dokud se sami nezničíme. Jsme smrtelní, nejen z toho důvodů, že stárneme, jsme smrtelní, že špatně se svými těly zacházíme a špatně tvoříme. Nicméně, musíme se vyvíjet pomocí svobodné vůle. Jen tak nakonec pochopíme hodnotu tvoření a lidského života. Věřme tedy v život.

Nejsem si úplně jistá, zda toto je reakce na náš obchod nebo obecný text k současné situaci. Nicméně to přišlo, tak to sem vkládám. S něčím souhlasím a s něčím nikoliv, ale tak už to je. Každý máme právo na svůj názor a v tom je ten život krásný. Já mám např. sošky buddhy moc ráda, protože mě uklidňují mnohem více než ukřižovaný Ježíš. Na druhou stranu miluji obrázek Ježíše, kde mu ze srdce vyzařuje láska. Já myslím, že je úplně jedno čemu věříme a jakými kroky se k víře dostaneme. Pokud je to přes sošky Buddhy nebo Kuan yin. Proč ne? Přeci i potom je svět lepší. Nebo ne? J. Kubíčková

 

 

Chtěla bych moc poděkovat paní Mgr. Kubíčkové za její skvělé poradenské služby. Opravdu moc nám pomohla a to s problémy, které byly vleklé a i s léky předepsanými od lékařů v podstatě bez výrazného zlepšení. Úžasný přístup paní magistry, skvělý přístup i servis celého kolektivu. Naprosto bezkonkurenční lékárna.
Moc děkuji a přeji krásné letní dny.
Petra Ch.

 

 

Dobrý den,mockrát děkuji za došlou objednávku. Byla vyřízena brzy a dokonale.Také přiložené instrukce i dárek překvapil. Mohu jen chválit! Vpřípadě další objednávky se znovu obrátím na Vaši prodejnu.

S pozdravem Jana B.
 

 

V době objednání přípravku WILD YAM bylo inzerováno balení 90 kapslí, ale bylo dodáno 60 kapslí. ABSOLUTNĚ NESOLIDNÍ PŘÍSTUP A JEDNÁNÍ. Michal 

 
Přeji dobrý den, o tomto problému již víme. Velmi se omlouvám za vzniklé komplikace. Bohužel nás dodavatel o změně množství v balení neupozornil a vzhledem k tomu, že obal zůstal úplně stejný, tak jsem si toho prostě nevšimli. Až nás na to upozornila jedna zákaznice.
Znovu se moc omlouvám a samozřejmě Vám produkt vezmeme zpět a vrátíme peníze, včetně poštovného. Chyba na naší straně je pouze z nepozornosti, což se občas stane. Obchod naplňujeme ručně a při tom množství produktů jsou to chyby, které se prostě občas stanou. Věřím, že to pochopíte. J. Kubíčková
 

 

Děkuji za výborné služby. Jen bych uvítal otevřenou prodejnu i ve čtvrtek a pátek.

 
My většinou na prodejně jsme ve čtvrtek i v pátek, ale nedržíme standardní otevírací dobu. Jsou to dny, které jsme vyčlenili na poradenství, což nelze dělat při plném provozu. Někdy je potřeba prostě zamknout a řešit problémy v soukromí a klidu. Pokud se k nám chcete vydat ve čtvrtek nebo v pátek, stačí zavolat na 724 326 235 a my Vám řekneme zda je otevřeno nebo je někdo na poradně.
J.Kubíčková
 

 

Dobrý den,

dnes jsem obdržela balíček a musím okamžitě reagovat. Jste skvělí!!! Vše přišlo v naprostém pořádku, perfektně zabaleno, přiložené katalogy zboží jsem velice uvítala, no a dáreček k objednávce Sexlets mě teda opravdu pobavil. Teď si tak říkám, co by na tento typ dárečku řekla taková 60letá babička...hehehe.
Moc děkuji za perfektní přístup k zákazníkovi a přeji krásný den.
S pozdravem J. I.
 

 

Dobrý den, zásilka dorazila v pořádku, děkuji za dáreček :-)
S pozdravem B.Z.
 

 

Dobrý den,
děkuji Vám za rychlé vyřízení objednávky a milou komunikaci. Se službami Vašeho eshopu jsem byla velmi spokojena a určitě si u Vás ráda nakoupím i příště.
Přeji hodně úspěchů!
Zdraví
Hofbauerová K.
 

  

Přeji krásné dny a oznamuji, že balíček v pořádku došel. Jsem moc spokojená! 

Pšeničková J.
 

 

Dobrý den,
chtěla jsem vám poděkovat, jak za odpověd na email, tak včera mě přišel balíček a vše bylo v pořádku.
Velmi Vám děkuji za vaši vstřícnou komunukaci a práci se zákazníkem.
Hezký den
Janečková Anna
 

 

Dobrý den, děkuji Vám za rychlé vyřízení objednávky; pokud budu shánět nějaký produkt z Vašeho sortimentu, objednám si jej určitě u Vás. Kontakt na Vás budu předávat i svým známým.
Hezký den a mnoho úspěchů
S pozdravem Melčová Sylvie
 

 

Dobrý den,
chtěla bych moc poděkovat za tak osobní vyřizování mé objednávky. Máte mou přízeň a velmi ráda se budu i v budoucnu obracet na Vaše stránky při dalším nakupování doplňků stravy. 
Děkuji! T.Janíková 
 

 

Děkuji za zprávu,
velmi si cením Vašeho přístupu a obchod www.prirodnilekarna.cz , speciálně pak Colostrum, doporučuji přátelům dál.
Hezký den i Vám
Lada Pistulková
 

 

Mockrát Vám děkuji, paní magistro!
Věnovala jsem mi hodně času a Vaše rady mě uklidnily. Budu lék užívat tak, jak říkáte.
S pozdravem
Josefa Strettiová
 

 

Hezký večer,
zísilka s olejem dorazila, za milou pozornost a spolupráci děkuji.
Přeji krásný podzim a závěr roku.
S pozdravem Magdaléna Králová - masér a terapeut, Chomutov
 

 

Dobrý den,
mockrát děkuji, takovou rychlost jsem nečekala.
Jakobyste tušili, že je potřebuji akutně.
Příjemně jste mě překvapili.
Děkuji i za dárek.
Přeji krásný víkend
Jindra Baranová
 

 

Moc děkuji jste hodná. Možná že to je princip "víra tvá tě uzdraví" ale jak mne škrábe v krku nebo cítím začátek rýmy nasadím a za dva dny je to pryč. Teď jsem musela slézt z kola a jezdit do práce busem a je to velmi infekční prostředí.Věřím colostru. Krásné Vánoce Vám přeji a šťastný Nový rok. Balašová
 

 

Dobrý den,
dnes jsem rozbalila svou zásilku a chci vám napsat, že mě váš přístup mile překvapil.
Leták s informacemi o výrobku rozhodně není samozřejmostí, o dárku ani nemluvě.
Jsem momentálně na mateřské a přes internet objednávám hodně, a to většinou za mnohem víc peněz než zrovna teď u vás, a už jsem si zvykla, že standardem jsou spíš neúplné či jinak nesprávně vyřízené objednávky. Proto jsem ráda, že existují i tak profesionální a milé eshopy jako je ten váš.
Ráda si u vás zase objednám, hezký den, R.Kučerová 
 

 

Dobrý den,
moc děkuji za informaci a za perfektní přístup k zákazníkovi.
Až Selesan Multi doberu, tak si objednám zase u Vás.
S pozdravem a přáním pěkného dne Dražková Dagmar.
 

 

Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat za rychlé jednání a ochotu.
S pozdravem pěkného dne                                                                 
Ptáčková B.
https://www.facebook.com/jirina.vichova.1/posts/1230966933632498?comment_id=1231525936909931&notif_t=feed_comment_reply&notif_id=1477413723493507
Tisknout stránku

Kamenná prodejna v Brně

Produkty, které vidíte na eshopu SKLADEM, nemusí být vždy skladem v prodejně. Pokud si tedy půjdete pro něco konkrétního, doporučujeme zavolat. Objednávku také můžete provést prostřednictvím e-shopu, kde vidíte dostupnost každého produktu a zadat osobní odběr. My vás pak sami zkontaktujeme, až bude objednávka připravena k vyzvednutí.
 
 
zbozi
facebook
youtube
instagram
Sledujte nás na Facebooku, Youtube a Instagramu.
Prodejna Brno
home   U Červeného mlýna 14
612 00 Brno
(vedle Kauflandu - rohový obchod)
map-maker   Zobrazit na mapě >
 
PO  10:00 - 18:00 
UT  10:00 - 17:00
ST  10:00 - 18:00 
ČT  10:00 - 17:00 
PA  10:00 - 16:00
SO - NE ZAVŘENO
(12:00 - 13:30 - polední pauza)

Zákon o evidenci tržeb
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.