Objevte naše produkty

Lepší formulace by asi byla "objevte nás". Eshop prirodnilekarna.cz není jen o produktech, ale je o lidech. O naší energii, kterou do své práce vkládáme a přinášíme. 
Naše motto
Pro své zdraví toho sami můžeme udělat mnohem více, než náš lékař.

Přírodní lékárna i osobní rádce

Co tato věta vlastně znamená? A jaké rady se vám u nás dostane? 
 
Koncept celého poradenství najdete v odkazu ePoradnaUrčitě také nepřehlédněte naše podcasty. Věříme, že v nich najdete mnoho "AHA" momentů.
Jana1
Když jsem přírodní lékárnu zakládala, tak od začátku bylo mým cílem něco víc, než jen prodej doplňků stravy a kosmetiky. Chtěla jsme se sama naučit porozuměť konceptu zdraví (nikoliv nemoci) a pomoci ostatním pochopit, proč se jim to či ono děje.
Čím déle studuji a praktikuji, tak vidím, že univerzální rady nefungují. Nečekejte tedy odpovědi na otázky "něco na klouby" nebo "něco na imunitu". Byliny musí být "na vás". Když jsme začali tvořit vlastní značku SIBYL, tak jejím hlavním mottem se stalo "Pro ty, kdo vědí, že byliny neléčí nemoci, ale uzdravují člověka".
Martin
Pro mě je důležité, abychom nepřešlapovali na místě a dál nabízeli kvalitní služby. To je v podstatě moje práce. Firmu posouvat vpřed, a to je to co mě baví a doufám, že bavit bude.
Stojím za výrobou SIBYL. Lahvičky, víčka, kapsle, složitá výroba bez přídatných látek, kontrola kvality surovin, testování, skladování. To vše mám pod palcem.
Vnímám, že náš eshop je jiný především v sortimentu. Čím déle eshop provozujeme, tím více zjišťuji, že specializace. výběr "tak trochu jiných produktů" a schopnost poradit, je naše největší výhoda.
Bara

Bára je součástí týmu přírodní lékárny již několik let. Popravdě bez ní bychom spoustu věcí nedotáhli do konce ani omylem. Stará se nám o sociální sitě a hlavně stojí za podcasty. Samozřejmě také můžete využít její poradenství na prodejně v Brně.

Co o Přírodní lékárně říká ona sama?

 

„Přírodní lékárna je můj splněný sen. :) Místo, kde můžu být sama sebou, přijít s jakýmkoliv nápadem a dělat něco, co mi fakt dává smysl.“

Lenka

Bez Lenky by to nešlo ani trochu. Obličej Lenky vídáte vždy, když otevřete naše balíčky. Je na kartičce, která říká, že právě ona stojí za balením a celým procesem. Fyzicky ji v tom samozřejmě pomáhají brigádníci, ale kontrola expedice, řešení zákaznických připomínek a celý logisticky proces je na ní.