Objevte naše produkty

Lepší formulace by asi byla "objevte nás". Eshop prirodnilekarna.cz není jen o produktech, ale je o lidech. O jejich energii, kterou do své práce vkládají a co jí přinášejí.
Naše motto
Pro své zdraví toho sami můžete udělat mnohem více, než váš lékař.

Přírodní lékárna i osobní rádce

Co tato věta vlastně znamená? A jaké rady se vám u nás dostane? 
Jana1
Když jsem přírodní lékárnu zakládala, tak od začátku bylo mým cílem něco víc, než jen prodej doplňků stravy a kosmetiky. Chtěla jsme se sama naučit porozuměť konceptu zdraví (nikoliv nemoci) a pomoci ostatním pochopit, proč se jim to či ono děje. Čím déle studuji, tak vidím, že univerzální rady nefungují. Nečekejte tedy odpovědi na otázky "něco na klouby" nebo "něco na imunitu". Byliny musí být "na vás". Když jsme vytvořili vlastní značku SIBYL, tak jejím hlavním mottem se stalo PRO TY, KDO VĚDÍ, ŽE BYLINY NELÉČÍ NEMOCI, ALE UZDRAVUJÍ ČLOVĚKA.
Martin
Pro mě je důležité, abychom nepřešlapovali na místě a dál nabízeli kvalitní služby. To je v podstatě moje práce. Firmu posouvat vpřed, a to je to co mě baví a doufám, že bavit bude.
Stojím za výrobou SIBYL. Lahvičky, víčka, kapsle, složitá výroba bez přídatných látek, kontrola kvality surovin, testování, skladování. To vše mám pod palcem.
Vnímám, že náš eshop je jiný především v sortimentu. Čím déle eshop provozujeme, tím více zjišťuji, že specializace a schopnost poradit, je naše největší výhoda.