Přednášky a semináře

Chtěli bychom dělat tolik věcí. Pořádat semináře, přednášky či aktivní workshopy, ale nějak se nám to časově nedaří. Mám pocit, že jsme jen zavaleni administrativou, mnohdy dost nesmyslnou. Nu což, doba už je taková, přijímáme to.
 
Osobní konzultace jsem také musela ukončit, protože to již nešlo skloubit.
 
ALE občas mám přednášku, kterou zorganizuje někdo jiný :-). Termíny těchto akcí zde budou vždy vypsány.
 
No a žijeme v době virtuální, tak můžete sledovat náš YouTube kanál. Má to jednu velkou výhodu. Natáčím, když mám náladu a chuť a vy se podíváte, když máte náladu a chuť. A v tom virtuálním světe nás můžete sledovat jak na FB, tak Instagramu. Hlavně ten IG trohu odhaluje, jak to u nás vypadá :-)
 
ALE cesta k uzdravení může být různá, ale rozhodně nevede přes "googlení". Občas tedy vyjdětě z úkrytu a přijďte se potkat s lidmi, kteří jsou naladěni stejně jako vy. Už to je uzdravující.
 

Kalendář akcí pro rok 2020

Začátek studia říjen 2020
TČM Academy - Ostrava
OBOR diagnostika v tradiční čínské medicíně
Zajímá-li vás celostní medicína a chcete jít trochu do hloubky. Ať už kvůli sobě nebo kvůli své práci, tak jedna z možností je studium na TČM Academy v Ostravě. Aktuálně jsem tam jednou z přednášejících.
 
Skupiny při studiu jsou menší (15-20 lidí), takže je čas na praxi i na diskuzi. Řekla bych, že je tam vyloženě rodinné prostředí.
19.9.2020
11:30
Přednáška na festivalu Evolution
Mgr. Jana Kubíčková
Budeme mít hodinku na to, podívat se, jak v těle VŠE SOUVISÍ SE VŠÍM.
 
Sál č. 6
Festival EVOLUTION - https://www.evolution.cz/
20.06.2020
19:00 - 24:00
Oslavy letního slunovatu
3. ročník slunovratového festivalu.
Chceme společně oslavit jeden z vrcholů přírodního cyklu.
Letos nám koronavirová karanténa trochu zkomplikovala přípravy. Nemohly jsme trénovat a vůbec jsme nevěděly, zda bude možné festival pořádat.
Tak nakonec BUDE, sice menší a bez organizovaných vystoupení. O to více však bude spontánější a třeba tím divočejší :-)
Obec Čistěves.
Občerstvení zajištěno.
 
Bubínky k ohni s sebou.
Více info ZDE: Slunovratový festival
19.9.2020
11:30
V těle vše souvisí se vším
 

Náš organismus a jeho schopnost udržet zdraví, je dán fungováním stovek mechanismů, které spolu denně kooperují, navazují na sebe a fungují jako celek. Když dojde k nemoci, je tedy nutné podívat se na celé soukolí, ne jen na ten důsledek.

Celostní medicína pomáhá pochopit co se děje a proč. Je to takový pohled z ptačí perspektivy. V přednášce se podívám na souvislosti, které by vás možná ani nenapadly.

Potkat se tam můžeme také na workshopu - Jednoduché masážní techniky pro první pomoc – rýma, alergický záchvat, bolest hlavy apod.

Říjen 2020
Březen 2022
Diagnostika dle čínské medicíny
Jako s jedním z lektorů se můžeme setkávat při studiu oboru DIAGNOSTIKA DLE ČÍNSKÉ MEDICÍNY.
Studium je vhodné jak pro laiky, kteří se zajímají o své vlastní zdraví, tak pro ty, kteří si chtějí své portfolio rozšířit o základy čínské medicíny.
 
Více info ZDE

Připojte se do naší uzavřené skupiny na FB

Přírodní lékárna uzavřená skupina FB