ePoradna

Do naší ePoradny můžete pokládat dotazy týkající se produktů či konkrétních problémů, které chcete řešit přírodní cestou. 

NEJSME SCHOPNI HODNOTIT JAKÉKOLIV DIAGNÓZY, POSTUPY A DOPORUČENÍ LÉKAŘŮ.

 Tato ePoradna nenahrazuje návštěvu lékaře.

Snažte se formulovat svou otázku co nejpřesněji, aby bylo možné odpovědět. 
Postupujte dle tohoto návodu: 

Jak správně klást dotazy do naší ePoradny - Přírodní lékárna (prirodnilekarna.cz)

Emailová poradna je ZDARMA, ale aktuálně je doba odpovědi 2 - 3 týdny. Dotazů je opravdu hodně. Pro rychlější vyřízení využívejte online konzultace.
Po odeslání formuláře, který najdete níže, obdržíte kopii na svůj email. Pokud ji neobdržíte, uvedli jste špatně své kontaktní údaje. Vaše osobní data považujeme za přísně důvěrná a zaručujeme vám, že nebudou předána dalším osobám ani právním subjektům.

Kdo odpovídá na vaše dotazy?

Jana1
Mgr. Jana Kubíčková (něco o mně si můžete přečíst ZDE).
  • Snažím se odpovídat v co nejkratším termínu, prosím vás však o trpělivost. Dotazů je hodně a někdy mi trvá, než se k nim dostanu.
  • V případě, že na odpověď opravdu spěcháte, můžete si objednat online konzultaci.
  • Jak vypadají dotazy, na které jsme již odpověděla? Nějak takto - ZDE. Jsou už staršího data, ale teď už nějak nestíháme tuto stránku aktualizovat :-)
ePoradna

Vyplněním a odesláním souhlasíte se zpracováním vložených údajů.

Dle nařízení GDPR nám poskytujete citlivé informace o vašem zdravotním stavu, což vyžaduje váš vědomý souhlas se zpracováním těchto údajů.
Abyste věděli s čím souhlasíte, zde je popis jak takové zpracování u nás probíhá. Formulář přijde na email Mgr. Jany Kubíčkové. Tam je do doby, než na něj odpoví a ihned poté je vymazán. Vzhledem k tomu, že odpovídá z emailu, zůstává viset v odeslané poště. Na vaši žádost jej odtamtud můžeme kdykoliv vymazat. Automaticky to však neděláme. Doručená data jsou nějakou dobu také v systému eshopu, odkud jsou pravidelně vymazávána - automaticky. Nemáme jakýkoliv zájem tyto informace schraňovat.
Více o ochraně osobních údajů na tomto eshopu najdete ZDE.
 
Pokud se vám po přečtení všech těchto nutných formalit nepřitížilo, pošlete nám svůj dotaz. 
 
Dotazy a naše odpovědi bychom občas rádi zveřejnili, protože se témata často opakují. Opět k tomu potřebujeme váš souhlas. Zveřejnění je anonymní. Pokud vám to tedy neva, zaškrtněte prosím políčkou souhlasím s anonymním zveřejněním. Pomůžete tím dalším, kteří hledají řešení podobného problému.
 *
Další souhlasy či nesouhlasy :-)
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.