Poradna - Přírodní lékárna

ePoradna slouží jako pomocník pro orientaci v produktech a ne eshopu. Snažíme se udržovat prostor, kde máte možnost se orientovat ve svém zdraví.

NEJSME SCHOPNI HODNOTIT JAKÉKOLIV DIAGNÓZY, POSTUPY ANI DOPORUČENÍ LÉKAŘŮ.

 Tato ePoradna nenahrazuje návštěvu lékaře.

Jak poradenství probíhá

Můžete využít několik možností.

Emailová poradna

Svůj dotaz pošlete prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo přímo na email info@prirodnilekarna.cz

Emailová poradna je ZDARMA, ale respektujte prosím omezené možnosti elektronické komunikace. Dotazů je opravdu hodně a nelze jít do hloubky. Navíc jsem do září 2024 na mateřské dovolené, takže prostoru na práci mám mnohem méně. Mám aktuálně důležitější funkci, a to vytvořit někomu hezké dětství. Takže odpověď na váš dotaz může být klidně za několik týdnů. Pokud spěcháte, objednejte si online konzultaci, kde si aktuálně můžete vybrat ze tří terapeutů.

Snažte se formulovat svou otázku co nejpřesněji, aby bylo možné odpovědět. Opravdu nelze odpovědět na dotaz typu - Máte něco na cholesterol? Postupujte dle tohoto návodu: Jak správně klást dotazy do naší ePoradny - Přírodní lékárna (prirodnilekarna.cz)

Kdo odpovídá na vaše emailové dotazy

Jana1
Mgr. Jana Kubíčková (něco o mně si můžete přečíst ZDE).
 
  • Snažím se odpovídat v co nejkratším termínu, prosím vás však o trpělivost. Dotazů je hodně a někdy mi trvá, než se k nim dostanu.
  • V případě, že na odpověď opravdu spěcháte, můžete si objednat online konzultaci

Online konzutlace

Online konzultace probíhá prostřednictvím ZOOM a je nutné si ji objednat na eshopu. Aktuálně můžete využít služeb tří terapeutů. Jejich profily a možnosti objednání najdete níže na této stránce.

Tímto způsobem je určitě možné jíz více do hloubky a budete mít možnost porozumět svým potížím v kontextu svého života.

Prodejna BRNO

S kolegyní Bárou se střídáme v prodejně v Brně. Termíny, kdy jsme vám k dipsozici jsou vždy vypsány ZDE.

Tato poradna je také ZDARMA, ale opět tam jsou trochu omezené možnosti běžného provozu prodejny. 

ePoradna

Vyplněním a odesláním souhlasíte se zpracováním vložených údajů.

Dle nařízení GDPR nám poskytujete citlivé informace o vašem zdravotním stavu, což vyžaduje váš vědomý souhlas se zpracováním těchto údajů.
Abyste věděli s čím souhlasíte, zde je popis jak takové zpracování u nás probíhá. Formulář přijde na email Mgr. Jany Kubíčkové. Tam je do doby, než na něj odpoví a ihned poté je vymazán. Vzhledem k tomu, že odpovídá z emailu, zůstává viset v odeslané poště. Na vaši žádost jej odtamtud můžeme kdykoliv vymazat. Automaticky to však neděláme. Doručená data jsou nějakou dobu také v systému eshopu, odkud jsou pravidelně vymazávána - automaticky. Nemáme jakýkoliv zájem tyto informace schraňovat.
Více o ochraně osobních údajů na tomto eshopu najdete ZDE.
 
Pokud se vám po přečtení všech těchto nutných formalit nepřitížilo, pošlete nám svůj dotaz. 
 
Dotazy a naše odpovědi bychom občas rádi zveřejnili, protože se témata často opakují. Opět k tomu potřebujeme váš souhlas. Zveřejnění je anonymní. Pokud vám to tedy neva, zaškrtněte prosím políčkou souhlasím s anonymním zveřejněním. Pomůžete tím dalším, kteří hledají řešení podobného problému.
 *
Maximální velikost souboru je 1024 MB.
Další souhlasy či nesouhlasy :-)
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Pokud jste dočetli až sem, tak si můžete dát do sluchátek podcast o tom, co vlastně můžete od přírodní medicíny očekávat :-)