Zavolejte, napište, stavte se - Kontakty Přírodní lékárna

Lenka
Chcete-li zjistit stav své objednávky, objednat po telefonu či emailu nebo zjistit dostupnost produktu, zkontaktujte Lenku.
 
Mobil 724 326 235 (PO - PÁ 8.00 - 15.30)
 
Lenka má na starosti komplet expedici. Stará se o přijetí objednávek, jejich zpracování a balení. S každou objednávkou zachází individuálně. V expedici jí pomáhají brigádníci.

Přírodní lékárna není jen eshop

Od roku 2002 prošel obchod mnoha změnami a stále se vyvíjí. Snažíme se vytvářet prostor, kde můžete nakupovat, ale zároveň se ve svém zdravotním problému zorientovat. Sice nám to trochu komplikují různá úřední nařízení (např. nařízení EU o zdravotních a výživových tvrzeních), nicméně se nevzdáváme a stále hledáme cesty, jak k vám dostat co nejvíce informací, které třeba mohou mít příznivý vliv na vaše uzdravení.
Jana1
Potřebujete-li poradit s výběrem produktů nebo něco zkonzultovat, zkontaktujte Janu
Jana si aktuálně užívá radostí mateřské dovolené, ale v čase 11 - 13 (PO - PÁ) ji můžete kontaktovat na čísle 724 154 377.
Máte-li dotaz, využijte info@prirodnilekarna.cz. Odpovídá tak, jak jí to čas dovolí. Máte-li něco, co hoří, využijte online konzultaci.
Před tím, než začnete svůj dotaz psát, mrkněte na odkaz JAK SPRÁVNĚ PSÁT DOTAZY DO PORADNY, abych vám mohla odpovědět opravdu relevantně.
Martin
Potřebujete-li řešit marketingové aktivity a nebo mluvit s vedením firmy, zkontaktujte Martina.
 
Mobil 774 406 311 (PO - PÁ 10.00 - 18.00)
Email martin@prirodnilekarna.cz
 
Martina najdete v Brně. Společně s Bárou má na starosti brněnskou prodejnu a v podstatě celé strategické řízení toho, kam se řítíme.
 
Bara

Bára je certifikovaná holistická poradkyně a studentka tradiční čínské medicíny.

Ráda s vámi probere, co vás trápí, podpoří vás na cestě ke zdraví a naučí zdravé udržitelné návyky. Potkat se s ní můžete na brněnské prodejně v termínech poradenství nebo využijte online konzultace.

Více o ní zjistíte na jejím Instagramu.

Tohle jsme my. A co tak od nás můžete čekat?

Produkty do obchodu se snažíme vybírat na základě zkušeností, ale i intuice. Preferujeme české výrobce, což ne vždy jde. Kvalitní produkty východní medicíny se dováží, to však ještě neznamená, že jsou špatné. Při výběru nás nezajímá značka ani reklama v televizi. Zajímá nás kdo za produkty stojí, jakou dává do podnikání energii, jaký je zdroj surovin, složení přidatných látek atd. Zároveň máme svoji vlastní značku, abych si všechny výše uvedené aspekty mohli kontrolovat. Tak vznikla SIBYL.
 
Kde vidíme firmu v budoucnosti?
Uvidíme, co nám život přinese. Necháme tomu volný průběh. Takto vlastně funguje celé naše podnikání. Jdeme cestou, která se nám otevírá a netlačíme na vrata, která se zavřela.
V září 2019 jsme otevřeli novou a mnohem větší prodejnu v Hradci Králové. No, a v roce 2020 jsme se rozhodli ji zavřít. Ne proto, že by nešla, ale proto, že tak nějak dozrál její čas a je potřeba jít dál. Štafetu přebírá Brno, s novým větrem v zádech. V Hradci jsme byli od 21.2.2010 do 21.12.2020. Krásná čísla. 
 
Eshop jede dál beze změn, jen expedice se od nového roku přestěhuje z prodejny v centru Hradce Králové do malé vesničky kousek od města. Balíčky budou baleny více v přírodě a více v klidu.  

Nejdůležitější je, aby nás to stále bavilo.

A pokud vás baví to, co my děláme, tak nás sledujte na FB, IG nebo Youtube. Dál chceme rozšiřovat povědomí o bylinách a celostní medicíně.

Již v tom jedeme 20 let

Z naší nabídky