Odpověď terapeuta - Coriolus Versicolor

Otázka Přírodní lékárna

dobrý den,
chtěla bych požádat o informaci ohledně léčení bazaliomu s pomocí této houby – zda máte s tímto problémem zkušenosti a jak asi dlouho by se měly tablety užívat.
Děkuji za odpověď a s pozdravem. I.B

Odpověď Přírodní lékárna
Přeji dobrý den,
 
bazaliom je typ nádorového onemocnění. Ač nepatří mezi nádory zhoubné, je k němu potřeba přistupovat jako k vážnému onemocnění.
 
Při terapii přírodními prostředky jako je např. právě Outkovka pestrá je potřeba postupovat tak, že je nutné se podívat na příčinu. Těch u tohoto typu nádoru může být několik. Škodlivé UV záření, dědičnost a nebo zvýšené vystavení arsenu. Vždy je však nutné si uvědomit, že selhal imunitní dohled. Pokud buněčná imunita funguje správně, tak dokáže případný začátek zhoubného bujení zastavit. K boji nádorových buňek a imunitního systému v našem těle dochází každý den. Vždy je otázka, která strana zvítězí.
 
Péče o imunitní systém je tedy v přírodní terapii základ. A jedná se již o celoživotní péči. Jakmile jednou imunitní systém takto závažně selhal, je tam velká pravděpodnost většího oslabení. Navíc bazaliom má tendenci k recidivám. Jeho léčba je převážně chirurgická, kdy chirurgoci může pár nádorových buněk uniknout. Ty pak způsobí opětovný výskyt. A to právě z důvodu, že imunitní systém není schopen je vychytat.
 
Takže k Vaší otázce. Nemám konkrétní zkušenost s přípravkem Coriolus a Bazaliomem. Každopádně se jedná o imunostimulující látku, takže je v tomto případě vhodná. Dávku bych Vám doporučila nejvyšší, tedy 6 tablet denně a po dobu minimálně 2 let.
 
Přípravek se nejsilnějším účinkem na protinádorovou imunitu je ImunoBran.
 
Vzhledem k tomu, že se jedná o pokožku, tak bych doporučila ještě zkobinovat imunostimulující látky s nějakým kvalitním a silným antioxdiantem, buď Inocell nebo ProKnox.
 
Pro lepší orientaci v problému Vám doporučuji přečíst si ještě tento článek: http://www.prirodnilekarna.cz/clanky-doplnky-stravy-jako-pomoc-pri-rakovine-ano-ci-ne.html
 
Pokud byste měla jakékoliv otázky, neváhejtě opět napsat.
 
S pozdravem