Odpověď terapeuta - Vilcacora

Otázka Přírodní lékárna

Dobrý den, je mi 59 let, jsem po onkogynekologické operaci a 4 roky trpím záněty močového ústrojí po celou dobu léčená atnibiotiky, záněty se po 2 - 4 týdenních intervalech vracejí. Výsledky z nejrůzěnšjích vyšetření jsou spíše bez nálezu, pouze se mi vrací nějaká bakterie způsobující zánět. Současně mě trápí návaly horka, trpím nespavostí. Doporučil(a) by jste mi užívání tablet VILCACORA, popř. jiného produktu, a v jakém dávkování?
Děkuji za odpověď

Odpověď Přírodní lékárna
Přeji dobrý den,
asi bych v tomto případě produkt Vilcacora nevolila. Nebo lépe řečeno, nemám s tím žádné konkrétní zkušenosti.
 
Pokud jste po onko-gynekologické operaci je nutné hlavně posilovat imunitní systém, a to buněčnou imunitu. Pokud jste však dlouhodobě léčena antibiotiky, tak by bylo na místě osídlit i sliznice.
Jedné se o poměrně komplikovaný stav, který rozhodně nevyřešíte jedním produktem. Léčba nemocí pomocí přírodní medicíny vyžaduje dlouhodobou práci a vhodnou kombinaci produktů, které jsou nasazeny adekvátně k danému problému.
 
Při problémech s močovým ústrojím bych v první řadě nasadila Colostrum CANDIDA – první měsíc v dávce 3-0-3, pak další 2 měsíce 3-0-0. Colostrum Vám pomůže posílit protilátkovou imunitu. Obsahuje protilátky proti e.coli apod. Navíc pomáhá osídlit střevní mikroflóru po dlouhodobé léčbě antibiotiky.
Pokud máte za sebou onkologické onemocnění, tak je to jednoznačně důkaz, že imunitní systém selhal. V tomto případě je na vině buněčná imunita. Každý onkologický pacient by měl dlouhodobě užívat betaglukany, ideálně v přirozené podobě jako extrakty léčivých hub.
 
To však nebude řešit ty klimakterické potíže. Nevím, jakou operaci máte za sebou, ale pokud jste po hysterektomii, tak to bude velmi komplikované. V podstatě tam pak není co doplňovat a harmonizovat, když tam ten orgán není. Já tam třeba doporučuji Šatavari, ale je otázka, jaký bude mít efekt.
A na Vaši otázku, jak dlouho produkty užívat odpovídám – dlouho. Hlavně ty betaglukany byste po onkologické diagnóze měla užívat i několik let.
Pokud byste měla jakékoliv další otázky, neváhejte opět napsat.
 
S pozdravem