WELEDA Naturally Clear S.O.S spot treatment 10 ml

WELEDA Naturally Clear S.O.S spot treatment 10 ml

Lokální S.O.S. péče řady Naturally Clear viditelně snižuje množství pupínků a komedonů.

"Naďubkování na pupínek" přes noc mírní začervenání pleti a pokožku zklidňuje.

Lehká péče bez obsahu olejů snižuje riziko vzniku dalších nedokonalostí a zároveň má příjemný chladivý účinek na iritovanou pokožku.

Data vložená do tohoto formuláře jsou přísně důvěrná. Vyplněním a odesláním souhlasíte se zpracováním vložených údajů.
 
V rámci nového nařízení EU - GDPR nám poskytujete citlivé informace o vašem zdravotním stavu, což vyžaduje váš vědomý souhlas se zpracováním těchto údajů.
 
Abyste věděli s čím souhlasíte, zde je popis jak takové zpracování u nás probíhá. Formulář přijde na email Mgr. Jany Kubíčkové. Tam je do doby, než na něj odpoví a ihned poté je vymazán. Vzhledem k tomu, že odpovídá z emailu, zůstává viset v odeslané poště. Na vaši žádost jej odtamtud můžeme kdykoliv vymazat. Automaticky to však neděláme. Doručená data jsou nějakou dobu také v systému eshopu, odkud jsou pravidelně vymazávána - automaticky. Nemáme jakýkoliv zájem tyto informace schraňovat.
Více o ochraně osobních údajů na tomto eshopu najdete ZDE.
 
Pokud se vám po přečtení všech těchto nutných formalit nepřitížilo, pošlete nám váš dotaz. 
 
Dříve jsme dotazy a odpovědi po souhlasu zveřejňovali, aby byli přístupné i ostatním (dost často se opakují). To však již dělat nemůžeme. To ale nevadí, to nejdůležitější tam již je z dob před GDPR. 
 *
 *
 *
Další souhlasy či nesouhlasy
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Popis

Složení s obsahem výtažků z vrbové kůry, lékořice a vody z vilínu virginského působí přirozeně antibakteriálně aniž by pleť vysušovalo.

Klíčové ingredience

Extrakt kůry vrby bílé/lýkovcové/křehké/nachové (Salix Alba/Daphnoides/Fragilis/Purpurea Bark Extract)
 
Extrakt z vrbové kůry obsahuje mimo jiné salicin a polyfenoly. Extrakt z vrbové kůry má antimikrobiální a změkčující vlastnosti.
POUŽITÍ
Slabou vrstvu gelu naneste přímo na pupínek a nechte zaschnout. Aplikaci podle potřeby opakujte. Vhodné i pod make-up.
 
SLOŽENÍ
(INCI) Aqua, Alcohol, Glycerin, Xanthan gum, Glyceril Caprylate, Sulfur, Salix Alba/Daphnoides/Fragilis/Purpurea Bark Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice), Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Carageenan, Citric Acis,  Fragrance*, Limonene*, Linalool*, Geraniol*
*z přírodních éterických olejů
 
Certifikáty: NATURE, UEBT
 

Přírodní kosmetika není vždy přírodní kosmetika. NATRUE je první mezinárodně uznávaná pečeť kvality pro ekologickou a přírodní kosmetiku. Všechny výrobky s označením NATRUE zaručují nejvyšší standardy.

UEBT je neziskové sdružení, které podporuje a ověřuje závazky společnosti týkající se etického získávání surovin. Unie stanovuje celosvětově uznávanou normu pro etické získávání surovin.

 
 
UPOZORNĚNÍ
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Pouze pro vnější použití.
Velikost balení
10 ml
Značka
WELEDA
SOS-spot-treatment-weleda

WELEDA Naturally Clear S.O.S spot treatment 10 ml