Mrkněte na produkty, na které nedá dopustit Petra

Možná jste si všimli, že u některých produktů na eshopu jsou štítky - DOPORUČUJEME - sami používáme - tak jsme k tomu připravili krátký seriál s celým naším týmem, abychom vám k nim řekli více. Proč je máme rádi a kdy nám pomáhají.
 

Toto jsou 3 tipy od Petry.

 
Doporuceni od Petry

Nápoj čínských mudrců

Slzovku v podobě nápoje jsem do TOP 3 vybrala, protožte posiluje čchi sleziny, což je tak trochu můj celoživotní (konstituční) problém. Dávám si 3 odměrky každé ráno a už si to bez něj nedokážu představit. Nastartuje mi metabolismus a dodá energii. Slzovka mi chutná, takže si ji občas dáváme i do polévky.

Cordyceps

Cordyceps se v našem doporučení objevil už podruhé. Akorát já ho užívám ve formě biomasy. Barča sahá po extraktu. Očividně doplnění energie je časté téma nás žen.
Kromě léta ho užívám celoročně na posílení imunity a k posílení čchi ledvin, kterou mám po dvou dětech vyčerpanou. Dělá mi dobře. Neznám již dlouho nachlazení nebo nějaké virózy.
V přírodní lékárně pracuji, s mateřskými přestávkami, přes deset let a naučila jsem se, že tělo mám jen jedno a že si zaslouží, abych mu dávala zpět to, co mu beru. 

Hydrolat z levandule

Květovou vodu z levandule používám k čištění pleti. Levanduli miluji, voní krásně a mé pleti sedí. Zkoušela jsem ji několikrát vyměnit, ale vždy jsem se vrátila k tomuto hydrolátu. U kosmetiky je to hodně o hledání toho, co vám sedne a zrovna používání hydrolátů není jen o péči o pleť, ale i o emocích. Nesou v sobě esence, které spadají do aromaterapie. Možná proto mi tak sedí ta levandule :-)

Z naší nabídky