Magnesium Oil s MSM 100 ml

Magnesium Oil s MSM 100 ml

"Magnesiový olej" z přírodního zdroje, získávaný z mořského dna Zechstein obohacený o MSM.
 

Olej je vhodný pro promazávání bolestivých kloubů a svalů.

MSM je ve vodě rozpustná bílá krystalická organická sločenina síry příznivě působící na klouby.

AKTUÁLNĚ NEDOSTUPNÉ

Data vložená do tohoto formuláře jsou přísně důvěrná. Vyplněním a odesláním souhlasíte se zpracováním vložených údajů.
 
V rámci nového nařízení EU - GDPR nám poskytujete citlivé informace o vašem zdravotním stavu, což vyžaduje váš vědomý souhlas se zpracováním těchto údajů.
 
Abyste věděli s čím souhlasíte, zde je popis jak takové zpracování u nás probíhá. Formulář přijde na email Mgr. Jany Kubíčkové. Tam je do doby, než na něj odpoví a ihned poté je vymazán. Vzhledem k tomu, že odpovídá z emailu, zůstává viset v odeslané poště. Na vaši žádost jej odtamtud můžeme kdykoliv vymazat. Automaticky to však neděláme. Doručená data jsou nějakou dobu také v systému eshopu, odkud jsou pravidelně vymazávána - automaticky. Nemáme jakýkoliv zájem tyto informace schraňovat.
Více o ochraně osobních údajů na tomto eshopu najdete ZDE.
 
Pokud se vám po přečtení všech těchto nutných formalit nepřitížilo, pošlete nám váš dotaz. 
 
Dříve jsme dotazy a odpovědi po souhlasu zveřejňovali, aby byli přístupné i ostatním (dost často se opakují). To však již dělat nemůžeme. To ale nevadí, to nejdůležitější tam již je z dob před GDPR. 
 *
 *
 *
Další souhlasy či nesouhlasy
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Popis

POUŽITÍ
Denní dávka 2,5 ml (půl kávové lžičky = 5-10 střiků) obsahuje 257 mg elementárního hořčíku a 312 mg MSM. 
V případě zranění můžete aplikovat častěji.
 
Olej naneste ráno a večer na potřebné části těla a lehce vmasírujte do pokožky. Nechte vstřebat
Po aplikaci se může objevit lehké začervenání nebo brnění pokožky, které je přechodné. Pokud trvá déle než 20 minut, olej spláchněte sprchou.
 
SLOŽENÍ
(INCI) Aqua, Dimethyl Sulfone - methylsufonylmethan (MSM), Magnesium Chloride (chlorid hořečnatý), Magnesium Sulfate (síran hořečnatý), Potassium Chloride (chlorid draselný), Sodium Chloride (chlordi sodný), Calcium Chloride (chlorid vápenatý).
MSM
Methylsufonylmethan nemá chemický vzorec, jak by k tomu název mohl svádět. Jedná se o ve vodě rozpustnou bílou krystalickou organickou sločeninu síry příznivě působící na klouby. Přesný mechanismu účinku MSM není zatím znám. Nicméně je pravděpodobné, že slouží jako zdroj síry pro tvorbu dalších sloučenin důležitých pro tělo.
Zechstein je oblast skrytá stovky metrů pod zemskou kůrou. Jeho poloha a skutečnost, že je chráněné před jakoukoliv formou moderních, negativních vlivů na životní prostředí, z něj dělá čistý zdroj chloridu hořečnatého, jak zůstal zachován ve svém skutečném energetickém stavu. Tento farmaceuticky čistý minerál je těžen pomocí moderních biotechnologických metod.
MG OLEJ
Magnesiové oleje slouží i pro dodání hořčíku tělu, nejen pro vnější použití. Pro bližší informace vyhledávejte "transdermální aplikace hořčíku". V některých případech je toto podávání mnohem účinnější.
UPOZORNĚNÍ
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Nepoužívejte v oblasti očí.
  • Není vhodné pro děti do 3 let.
  • Nepoužívejte na čerstvě oholenou či poraněnou pokožku. Vyhýbejte se ekzematickým ložiskům.
Velikost balení
100 ml
Značka
ŐsiMagnesium
Magnesium Oil s MSM 200 ml

Magnesium Oil s MSM 100 ml

Můžete doplnit o