Mrkněte na produkty, na které nedá dopustit Lenka

Možná jste si všimli, že u některých produktů na eshopu jsou štítky - DOPORUČUJEME - sami používáme - tak jsme k tomu připravili krátký seriál s celým naším týmem, abychom vám k nim řekli více. Proč je máme rádi a kdy nám pomáhají.
 

Toto jsou 3 tipy od Lenky.

 

NONI nápoj

Džus z dužiny tahitského plodu NONI užívám jako takovou každodenní prevenci a jako přírodní zdroj vitamínů. Noni obsahuje více než 200 přírodní látek, včetně vzácných antioxidantů. Jeho užívání mi dávalo větší smysl, než různé syntetické multivitamíny.
Řešila jsem potíže prekancerózou. Vše bylo v pořádku odstraněno operativním zákrokem, ale tento stav se může vrátit, takže jsem sáhla po NONI, abych tomu předešla. 
Užívám NONI od firmy Ecce Vita. Zkoušela jsem i jiné, ale vrátila jsem se k tomuto. Chutí, konsistencí a pocitově mi sedí nejvíce.
Obecně je NONI ochlazující ovoce, takže ho neužívám v zimě. Teď v létě je to skvělý tip jak si zdravě doplnit pitný režim.
 
Přírodní lékárna Lenka

Coriolus versicolor

Léčivá houba Outkovka pestrá mi velmi pomohla, když jsem řešila výše zmíněné potíže. Díky užívání se zastavil růst a změny se nerozšiřovaly. I lékař zhodnotil, že se stav zlepšil. Sice jsem se nakonec rozhodla pro zákrok, ale bylo vidět, že houba je na to velmi funkční. Aktuálně si ji občas dopřeju jako celkovou podporu imunitního systému a mám ji doma jako první pomoc, když na mě "něco leze".
Pokud se rozhodnu pro užívání hub, tak volím značku MycoMedica.
 

Oční gel OPUNCIE

V práci řeším vaše objednávky a starám se o expedici. Dívám se do počítače tedy více, než jsem byla zvyklá a večer jsem cítila unavené oči. Také sedím za volantem více než dříve, což je další námaha pro oči. Cítila jsem, že je potřebuji něčím "zchladit" a vyživit. Oční gel WELEDA z řady Opuncie mi velmi sedl. Používám jej každý večer.
Celkově se mi hydratační řada z Opuncie líbí.

Z naší nabídky