Krém na ruce a tělo dieNikolai Vinná zahrada 30 ml

Krém na ruce a tělo dieNikolai Vinná zahrada 30 ml

Biodynamický tělový krém dieNikolai – Vinná zahrada obsahuje vedle svěží citrónové verbeny i další unikátní složky, jako jsou smetana, olej z bezových jader či máslo ghí.

Když vaše ruce potřebují opravdu kvalitní péči.

Proč produkty s certifikatem DEMETER? Protože na vstupní surovině záleží. Na tom kde rostla, za jakých podmínek, kdo ji zpracoval, do čeho ji zakomponoval. To vše ovlivňuje více, než si myslíte.

Do týdne

300 Kč s DPH

ks

Data vložená do tohoto formuláře jsou přísně důvěrná. Vyplněním a odesláním souhlasíte se zpracováním vložených údajů.
 
V rámci nového nařízení EU - GDPR nám poskytujete citlivé informace o vašem zdravotním stavu, což vyžaduje váš vědomý souhlas se zpracováním těchto údajů.
 
Abyste věděli s čím souhlasíte, zde je popis jak takové zpracování u nás probíhá. Formulář přijde na email Mgr. Jany Kubíčkové. Tam je do doby, než na něj odpoví a ihned poté je vymazán. Vzhledem k tomu, že odpovídá z emailu, zůstává viset v odeslané poště. Na vaši žádost jej odtamtud můžeme kdykoliv vymazat. Automaticky to však neděláme. Doručená data jsou nějakou dobu také v systému eshopu, odkud jsou pravidelně vymazávána - automaticky. Nemáme jakýkoliv zájem tyto informace schraňovat.
Více o ochraně osobních údajů na tomto eshopu najdete ZDE.
 
Pokud se vám po přečtení všech těchto nutných formalit nepřitížilo, pošlete nám váš dotaz. 
 
Dříve jsme dotazy a odpovědi po souhlasu zveřejňovali, aby byli přístupné i ostatním (dost často se opakují). To však již dělat nemůžeme. To ale nevadí, to nejdůležitější tam již je z dob před GDPR. 
 *
 *
 *
Další souhlasy či nesouhlasy
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Popis

JAK POUŽIVAT
Krém používejte dle potřeby, ideálně každý den pro ochranu, regeneraci, zjemnění pokožky rukou. 
Lze používat i jako celotělový krém.
 
SLOŽENÍ
(INCI) Cream (smetana)**, Tilia cordata water (lipová květová voda)**, Alcohol (vinný alkohol)**, Lactic lipida (ghí)**, Glycerylstearate citrate (z řepkového oleje), Sambucus nigra oil (olej z černého bezu)*, xanthan, Honeycomb extract (výtažek z medu)**, Lippia citrodora oil (olej z citrónové verbeny)*, Litsea cubeba oil (olej z litsey)*, Citral*, Limonene*, Citronellol*, Geraniol*.
* BIO - organic.
** biodynamické - DEMETER.
 
Bez palmového oleje, ropných derivátů (parafinů), parabenů, silikonů a pesticidů.
TIP
Volíte-li přírodní kosmetiku pro ošetření nějakého kožního afektu, tak tento krém je vhodný když je ekzém červený, vystouplý a mokvavý - pojmenovala bych ho jako hrubý ekzém. Samozřejmě jakýkoliv ekzém by měl být léčen lekařem.
Nebála bych se ho použít ani pro ošetření malých popálenin. Příjemně chladí.
UPOZORNĚNÍ
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Pouze pro vnější použití.
  • Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C.
Velikost balení
30 ml
Značka
dieNikolai
Tělový krém deiNikolai Vinná zahrada 30 ml

Krém na ruce a tělo dieNikolai Vinná zahrada 30 ml

300 Kč s DPH Do týdne

ks

Můžete doplnit o