Nasja olej 30 ml

Nasja olej 30 ml

Nasja olej je jedinečný bylinný olej určený pro péči o nos, zejména ucpaných nosních průduchů nebo při tekoucí rýmě při alergiích.
 
Dle ájurvédské medicíny navozuje klidný spánek.

Data vložená do tohoto formuláře jsou přísně důvěrná. Vyplněním a odesláním souhlasíte se zpracováním vložených údajů.
 
V rámci nového nařízení EU - GDPR nám poskytujete citlivé informace o vašem zdravotním stavu, což vyžaduje váš vědomý souhlas se zpracováním těchto údajů.
 
Abyste věděli s čím souhlasíte, zde je popis jak takové zpracování u nás probíhá. Formulář přijde na email Mgr. Jany Kubíčkové. Tam je do doby, než na něj odpoví a ihned poté je vymazán. Vzhledem k tomu, že odpovídá z emailu, zůstává viset v odeslané poště. Na vaši žádost jej odtamtud můžeme kdykoliv vymazat. Automaticky to však neděláme. Doručená data jsou nějakou dobu také v systému eshopu, odkud jsou pravidelně vymazávána - automaticky. Nemáme jakýkoliv zájem tyto informace schraňovat.
Více o ochraně osobních údajů na tomto eshopu najdete ZDE.
 
Pokud se vám po přečtení všech těchto nutných formalit nepřitížilo, pošlete nám váš dotaz. 
 
Dříve jsme dotazy a odpovědi po souhlasu zveřejňovali, aby byli přístupné i ostatním (dost často se opakují). To však již dělat nemůžeme. To ale nevadí, to nejdůležitější tam již je z dob před GDPR. 
 *
 *
 *
Další souhlasy či nesouhlasy
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Popis

POUŽITÍ
Aplikujte 3–5 kapek na vatový tampónek a rozetřete pod a kolem nosu nejlépe před spaním, případně ráno.
 
SLOŽENÍ
Sesame Oil, Eclipta Alba, Valeriana Wallichi, Foeniculum Vulgare, Leptadinia Reticulata, Pluchea Lanceolata, Embelia Ribes, Zingiber Officinalis, Rubia Cordifolia, Terminalia Chebula, Terminalia Bellerica, Emblica Officinalis, Cyperus Rotundus, Curcume Longa, Symplocus Racemosa.
 
UPOZORNĚNÍ
  • Podle nových EU směrnic je povinnost každého výrobce označit každý kosmetický výrobek, který má trvanlivost delší než 30 měsíců, tzv. piktogramem, což je malý symbol otevřeného kelímku doplněného číslem. Toto číslo udává informaci do kolika měsíců ode dne otevření je nutné jej spotřebovat.
  • Nepoužívejte v těhotenství.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Skladujte na chladním a suchém místě. Nevystavujte slunečnímu záření.
Velikost balení
30 ml
Značka
Ecce Vita
Nasja olej

Nasja olej 30 ml

Můžete doplnit o