Natto NKCP 60 tbl

Natto NKCP 60 tbl

Natto NKCP je doplněk stravy, který obsahuje přesnou dávku proteinů produkovaných natto bakteriemi (natto bacilli culture - bacillopeptidasa F).
 
Tam, kde proudí krev, tam je pohyb. Kde je pohyb, tam je život.
 
Natto NKCP je extrakt z fermentovaných sójových bobů, jedná se o mléčně bílý prášek bez vůně a zápachu. Vitamin K 2  se během výrobního procesu odstraňuje.
 
Produkt je  GMO FREE -  fermentovaná sója není geneticky modifikována.

DO 2 DNŮ

1.070 Kč s DPH

ks

Data vložená do tohoto formuláře jsou přísně důvěrná. Vyplněním a odesláním souhlasíte se zpracováním vložených údajů.
 
V rámci nového nařízení EU - GDPR nám poskytujete citlivé informace o vašem zdravotním stavu, což vyžaduje váš vědomý souhlas se zpracováním těchto údajů.
 
Abyste věděli s čím souhlasíte, zde je popis jak takové zpracování u nás probíhá. Formulář přijde na email Mgr. Jany Kubíčkové. Tam je do doby, než na něj odpoví a ihned poté je vymazán. Vzhledem k tomu, že odpovídá z emailu, zůstává viset v odeslané poště. Na vaši žádost jej odtamtud můžeme kdykoliv vymazat. Automaticky to však neděláme. Doručená data jsou nějakou dobu také v systému eshopu, odkud jsou pravidelně vymazávána - automaticky. Nemáme jakýkoliv zájem tyto informace schraňovat.
Více o ochraně osobních údajů na tomto eshopu najdete ZDE.
 
Pokud se vám po přečtení všech těchto nutných formalit nepřitížilo, pošlete nám váš dotaz. 
 
Dříve jsme dotazy a odpovědi po souhlasu zveřejňovali, aby byli přístupné i ostatním (dost často se opakují). To však již dělat nemůžeme. To ale nevadí, to nejdůležitější tam již je z dob před GDPR. 
 *
 *
 *
Další souhlasy či nesouhlasy
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Popis

DÁVKOVÁNÍ
1 tableta ob den.
 
KDY POMÁHÁ
Natto NKCP obsahuje látky, které mají povolená následující zdravotní tvrzení dle NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 a 1924/2006 platné od 14.12 2012.
Extrakt z fermentovaných sojových bobů
  • Nemá povolené žádné zdravotní tvrzení.
SLOŽENÍ
1 tableta obsahuje
Extrakt z natto bacily culture 125 mg
Přídatné látky: mikrokrystalická celulóza 97,00 mg, dextrin  58,00 mg (nosič), estery nasycených  kyselin 9,00 mg, oxid křemičitý 6,00 mg (plnidla), šelak 5,00 mg (leštící látka)
 
UPOZORNĚNÍ
  • Nevhodné pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy.
  • Není náhradou pestré a vyvážené stravy - doplněk stravy.
  • Nepřekračujte doporučené dávkování.
  • Chraňte před dětmi.
  • Uchovávejte při pokojové teplotě.
  • Neužívejte současně s léky na ředění krve a regulaci krevního tlaku.
  • Neužívejte v případě alergie na sóju.
 
Nějakou dobu nebylo možné nattokinázu v ČR koupit, protože spadla do tzv. novel food (potraviny nového typu). Došlo však k novelizaci a produkt je opět možné prodávat:
 
Prováděcí rozhodnutí Komise (EU) 2017/115 ze dne 20. ledna 2017, kterým se povoluje uvedení extraktu z fermentovaných sójových bobů na trh jako nové složky potravin podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 258/97 (oznámeno pod číslem C(2017) 165).
Velikost balení
60 tbl
Značka
IMUNOTOP CZ
Natto NKCP 60 tbl

Natto NKCP 60 tbl

1.070 Kč s DPH DO 2 DNŮ

ks

Můžete doplnit o