Kompas dokonalého zdraví

Kompas dokonalého zdraví

Kniha doktora Davida Freje o cestě k omlazení, půstech, metabolismu a důležitosti dechové meditace.

Strava a její zásady. Jaký je pohled celostního lékaře MUDr. Freje?

V ideálním světě bychom zažívali optimální trávení, vylučování a celkové zdraví. Toxické látky je náš organismus schopný zpracovat a vyloučit. Jak je na tom vaše tělo?

DO TÝDNE

349 Kč s DPH

ks

Data vložená do tohoto formuláře jsou přísně důvěrná. Vyplněním a odesláním souhlasíte se zpracováním vložených údajů.
 
V rámci nového nařízení EU - GDPR nám poskytujete citlivé informace o vašem zdravotním stavu, což vyžaduje váš vědomý souhlas se zpracováním těchto údajů.
 
Abyste věděli s čím souhlasíte, zde je popis jak takové zpracování u nás probíhá. Formulář přijde na email Mgr. Jany Kubíčkové. Tam je do doby, než na něj odpoví a ihned poté je vymazán. Vzhledem k tomu, že odpovídá z emailu, zůstává viset v odeslané poště. Na vaši žádost jej odtamtud můžeme kdykoliv vymazat. Automaticky to však neděláme. Doručená data jsou nějakou dobu také v systému eshopu, odkud jsou pravidelně vymazávána - automaticky. Nemáme jakýkoliv zájem tyto informace schraňovat.
Více o ochraně osobních údajů na tomto eshopu najdete ZDE.
 
Pokud se vám po přečtení všech těchto nutných formalit nepřitížilo, pošlete nám váš dotaz. 
 
Dříve jsme dotazy a odpovědi po souhlasu zveřejňovali, aby byli přístupné i ostatním (dost často se opakují). To však již dělat nemůžeme. To ale nevadí, to nejdůležitější tam již je z dob před GDPR. 
 *
 *
 *
Další souhlasy či nesouhlasy
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Popis

MUDr. Frej se výživou a vlivem životosprávy na zdraví zabývá již dlouho. Společně se svoji sestrou Kateřinou Weinerovou pořádá řadu let ozdravné kurzy, na kterých společně s klienty dodržuje zásady uvedené v této knize.

AUTOR: MUDr. David Frej

Počet stran: 250

Vazba: pevná

Vydal: EMINENT

UKÁZKA Z KNIHY
1. mýtus: Půst je nezdravý a nevědecký.
Půst jste už drželi, a ani o tom nevíte. Bylo to během spánku nebo při nemoci. Pokaždé, když vědomě nejíte, držíte půst. Půst a omezení jídla je přírodní a evoluční fenomén, kterému jsme byli vystaveni tisíce let, kdy hledání jídla zabralo hodiny nebo dokonce celé dny a týdny. Dočasné omezení kalorií v jídle má mnoho zdraví prospěšných účinků. Půst není hladovění následkem nedostatku jídla a v každém náboženství se praktikuje stovky let. Dnes máme navíc k dispozici rozsáhlý výzkum a velké množství dat; kromě historických zkušeností od východní medicíny přes Hippokrata po nové studie a osobní zkušenosti tisíců lidí.
Velikost balení
250 stran
Značka
Ecce Vita
Kompas-dokonaleho-zdravi-frej

Kompas dokonalého zdraví

349 Kč s DPH DO TÝDNE

ks

Můžete doplnit o