WELEDA Energizující tělové mléko Rakytník 200 ml

WELEDA Energizující tělové mléko Rakytník 200 ml

Intenzivní péče, podpora opálení a výživa pro normální i suchou pokožku.
 
Energizující tělové mléko s obsahem oleje ze semen rakytníku, který pokožce dodává mnoho antioxidantů a vitamínů. Je velmi výživné, ale přesto se rychle vstřebá a nezanechává pocit mastnoty. Pomáhá udržet opálení, proto je ideální na jarní i letní měsíce. Povzbudivou vůni tvoří esenciální oleje mandarinky, grapefruitu a santalu.

Do týdne

399 Kč s DPH

ks

Data vložená do tohoto formuláře jsou přísně důvěrná. Vyplněním a odesláním souhlasíte se zpracováním vložených údajů.
 
V rámci nového nařízení EU - GDPR nám poskytujete citlivé informace o vašem zdravotním stavu, což vyžaduje váš vědomý souhlas se zpracováním těchto údajů.
 
Abyste věděli s čím souhlasíte, zde je popis jak takové zpracování u nás probíhá. Formulář přijde na email Mgr. Jany Kubíčkové. Tam je do doby, než na něj odpoví a ihned poté je vymazán. Vzhledem k tomu, že odpovídá z emailu, zůstává viset v odeslané poště. Na vaši žádost jej odtamtud můžeme kdykoliv vymazat. Automaticky to však neděláme. Doručená data jsou nějakou dobu také v systému eshopu, odkud jsou pravidelně vymazávána - automaticky. Nemáme jakýkoliv zájem tyto informace schraňovat.
Více o ochraně osobních údajů na tomto eshopu najdete ZDE.
 
Pokud se vám po přečtení všech těchto nutných formalit nepřitížilo, pošlete nám váš dotaz. 
 
Dříve jsme dotazy a odpovědi po souhlasu zveřejňovali, aby byli přístupné i ostatním (dost často se opakují). To však již dělat nemůžeme. To ale nevadí, to nejdůležitější tam již je z dob před GDPR. 
 *
 *
 *
Další souhlasy či nesouhlasy
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Popis

KDY POMÁHÁ
  • Mléko chrání pokožku před působením volných radikálů a má intenzivní regenerační účinky. 
  • Vhodné k péči o suchou pokožku.
SLOŽENÍ
Voda, sezamový olej, glycerin, slunečnicový olej, alkohol, kakaové máslo, glyceryl stearát se, betaine, pentyl glykol, parfum*, olej ze semen rakytníku, arganový olej, extrakt z proskurníku lékařského, extrakt z lístků rozmarýnu lékařského, arabská guma, xantanová guma, tokoferol, sodium stearoyl glutamát, limonene*, linalool*,citronellol*,benzyl benzoate*,bezyl salicylate*,geraniol*,citral*,farnesol* * Z esenciálních olejů/rostlinných extraktů
 
* Z esenciálních olejů/rostlinných extraktů
Velikost balení
200 ml
Značka
WELEDA
WELEDA Energizující tělové mléko Rakytník 200 ml

WELEDA Energizující tělové mléko Rakytník 200 ml

399 Kč s DPH Do týdne

ks