Tělová svíce HOXI s měsíčkem 1 ks

Tělová svíce HOXI s měsíčkem 1 ks

Tělová svíce HOXI s protizánětlivou kurkumou, včelím voskem a s měsíčkem lékařským.
 
Ušní i tělové svíce mají stejné složení. Rozdíl je ve velikosti zakončení (ta část, která se přikládá). Pro děti tedy nejsou vhodné do uší, protože se tam nevejdou.
 
Kombinaci s měsíčkem zkuste použít při oparech nebo trápí-li vás zánět trojklaného nervu. Příznivé účinky by mohla mít pro vstřebávání cyst (přikládají se na tělo v místě, kde je problém).
Z hlediska psychiky jsou velmi účinné při celkovém zklidnění, zjemňují, podporují tvořivost, působí proti depresím a dodávají celkově pozitivní náladu.
 
Objednávat lze po 1 kuse (můžete si je nakombinovat dle potřeby). Baleno je v papírovém pytlíku.

do 14 dnů

36 Kč s DPH

ks

Data vložená do tohoto formuláře jsou přísně důvěrná. Vyplněním a odesláním souhlasíte se zpracováním vložených údajů.
 
V rámci nového nařízení EU - GDPR nám poskytujete citlivé informace o vašem zdravotním stavu, což vyžaduje váš vědomý souhlas se zpracováním těchto údajů.
 
Abyste věděli s čím souhlasíte, zde je popis jak takové zpracování u nás probíhá. Formulář přijde na email Mgr. Jany Kubíčkové. Tam je do doby, než na něj odpoví a ihned poté je vymazán. Vzhledem k tomu, že odpovídá z emailu, zůstává viset v odeslané poště. Na vaši žádost jej odtamtud můžeme kdykoliv vymazat. Automaticky to však neděláme. Doručená data jsou nějakou dobu také v systému eshopu, odkud jsou pravidelně vymazávána - automaticky. Nemáme jakýkoliv zájem tyto informace schraňovat.
Více o ochraně osobních údajů na tomto eshopu najdete ZDE.
 
Pokud se vám po přečtení všech těchto nutných formalit nepřitížilo, pošlete nám váš dotaz. 
 
Dříve jsme dotazy a odpovědi po souhlasu zveřejňovali, aby byli přístupné i ostatním (dost často se opakují). To však již dělat nemůžeme. To ale nevadí, to nejdůležitější tam již je z dob před GDPR. 
 *
 *
 *
Další souhlasy či nesouhlasy
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Popis

UPOZORNĚNÍ
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Nevystavujte přímému slunečnímu záření.
 
Velikost balení
1 ks
Značka
HOXI
Telova svice HOXI

Tělová svíce HOXI s měsíčkem 1 ks

36 Kč s DPH do 14 dnů

ks

Můžete doplnit o