Spiron Air 10 ml

Spiron Air 10 ml

SPIRON obsahuje harmonickou kombinaci nejčistších éterických olejů a bioinformací.
 
Vdechováním se dostávají aromatické látky velmi rychle do oběhu, a proto dokáží až pozoruhodně upravit různé tělesné funkce (čicháním toxických látek si můžete přivodit otravu krve).

Do 2 dnů

378 Kč s DPH

ks

Data vložená do tohoto formuláře jsou přísně důvěrná. Vyplněním a odesláním souhlasíte se zpracováním vložených údajů.
 
V rámci nového nařízení EU - GDPR nám poskytujete citlivé informace o vašem zdravotním stavu, což vyžaduje váš vědomý souhlas se zpracováním těchto údajů.
 
Abyste věděli s čím souhlasíte, zde je popis jak takové zpracování u nás probíhá. Formulář přijde na email Mgr. Jany Kubíčkové. Tam je do doby, než na něj odpoví a ihned poté je vymazán. Vzhledem k tomu, že odpovídá z emailu, zůstává viset v odeslané poště. Na vaši žádost jej odtamtud můžeme kdykoliv vymazat. Automaticky to však neděláme. Doručená data jsou nějakou dobu také v systému eshopu, odkud jsou pravidelně vymazávána - automaticky. Nemáme jakýkoliv zájem tyto informace schraňovat.
Více o ochraně osobních údajů na tomto eshopu najdete ZDE.
 
Pokud se vám po přečtení všech těchto nutných formalit nepřitížilo, pošlete nám váš dotaz. 
 
Dříve jsme dotazy a odpovědi po souhlasu zveřejňovali, aby byli přístupné i ostatním (dost často se opakují). To však již dělat nemůžeme. To ale nevadí, to nejdůležitější tam již je z dob před GDPR. 
 *
 *
 *
Další souhlasy či nesouhlasy
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Popis

KDY POMÁHÁ
Spiron jako osvěžovač vzduchu můžete použít při těchto potížích:
  • bolesti hlavy
  • pro navození klidného spánku a pohody
  • při kašli
  • při chřipkách jako desinfekce ovzduší
  • při nachlazení - pro uvolnění dýchacích cest (obsažená smrková silice pomáhá k normálnímu fungování dýchacího systému)
  • pro osvěžení vzduchu v místnostech, kde se kouří
  • obsažená levandule zlepšuje kognitivní výkonnost, koncentraci, pozornost a paměť, zároveň udržuje normální funkci dýchacího systému
Máte-li dítko, které má často ucpaný nos a problémy s dýcháním, a z toho důvodu pak trpí nespavostí nebo neklidným spánkem, použijte SPIRON každý večer před spaním. Stačí pár kapek do difuzéru nebo aromalampy. 
 
SLOŽENÍ
Éterické silice (tújová, smrková, santalová, myrtová, meduňková, mátová, levandulová, lemongrasová, kafrová, kadidlovníková, eukalyptová).
Ethanol 87% Isobutan.
 
POUŽITÍ 

Několik kapek Spironu Air dejte do aromalampy nebo difuzéru. 

 
UPOZORNĚNÍ
  • Není určeno k vnitřnímu použití. 
  • Zabraňte kontaktu s očima a kůží.
Velikost balení
10 ml
Značka
ENERGY
Spiron Air 10 ml

Spiron Air 10 ml

378 Kč s DPH Do 2 dnů

ks