Sol de Ibiza Opalovací mléko SPF15 30 ml

Sol de Ibiza Opalovací mléko SPF15 30 ml

Certifikovaný minerální opalovací mlékp Sol de Ibiza je vyrobený v biokvalitě ze 100% přírodních složek.
 

Ochranný faktor 15 s UV filtrem tvořeným oxidem zinečnatým, působí ihned po nanesení.

Díky své konzistenci se snadno nanáší a je velmi příjemné také pod make-up. Díky rostlinným olejům z vinné révy, argánie trnité a výtažku z měsíčku mléko pleť zvláčňuje, udržuje ji hydratovanou.

DO 5 DNŮ

515 Kč s DPH

ks

Data vložená do tohoto formuláře jsou přísně důvěrná. Vyplněním a odesláním souhlasíte se zpracováním vložených údajů.
 
V rámci nového nařízení EU - GDPR nám poskytujete citlivé informace o vašem zdravotním stavu, což vyžaduje váš vědomý souhlas se zpracováním těchto údajů.
 
Abyste věděli s čím souhlasíte, zde je popis jak takové zpracování u nás probíhá. Formulář přijde na email Mgr. Jany Kubíčkové. Tam je do doby, než na něj odpoví a ihned poté je vymazán. Vzhledem k tomu, že odpovídá z emailu, zůstává viset v odeslané poště. Na vaši žádost jej odtamtud můžeme kdykoliv vymazat. Automaticky to však neděláme. Doručená data jsou nějakou dobu také v systému eshopu, odkud jsou pravidelně vymazávána - automaticky. Nemáme jakýkoliv zájem tyto informace schraňovat.
Více o ochraně osobních údajů na tomto eshopu najdete ZDE.
 
Pokud se vám po přečtení všech těchto nutných formalit nepřitížilo, pošlete nám váš dotaz. 
 
Dříve jsme dotazy a odpovědi po souhlasu zveřejňovali, aby byli přístupné i ostatním (dost často se opakují). To však již dělat nemůžeme. To ale nevadí, to nejdůležitější tam již je z dob před GDPR. 
 *
 *
 *
Další souhlasy či nesouhlasy
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Popis

Díky minerálnímu filtru oxidu zinečnatému bez nanočástic přirozeně odráží sluneční paprsky od pokožky. Je voděodolný a účinně chrání pleť před UVA i UVB zářením, a to ihned po nanesení.

Při výběru jakékoliv kosmetiky je dobré přemýšlet nad tím, co si na kůži dáváme. U opalovacích krému je to potřeba dvojnásob. Teplota na kůži při opalování je vysoká a některé chemické sloučeniny mohou být skutečně toxické.

Toto 100% přírodní olejové mléko provoněné éterickými oleji a extrakty z květů připraví pokožku na sluneční záření a chrání před jeho škodlivým působením. Díky své konzistenci se snadno nanáší a je velmi příjemné také pod make-up. Za sluneční ochranou produktů Sol de Ibiza stojí přírodní filtr oxid zinečnatý, který na rozdíl od syntetických UV filtrů nepropouští paprsky do těla, ale odráží je od pokožky na bázi zrcadlového efektu. 
 
Díky svému naprosto čistému složení je přívětivý nejen k pokožce a celému organismu, ale i k přírodě včetně cenných, ale ohrožených korálových útesů. Obal produktu je zcela bezplastový a díky tomu šetrný k životnímu prostředí.
 
SLOŽENÍ
(INCI) Caprylic/Capric Triglyceride (kaprylové/kaprinové triglyceridy), Vitis vinifera seed oil (olej ze semen vinné révy), Zinc Oxide (oxid zinečnatý), Hydrogenated castor oil sebacic acid copolymer (kopolymer hydrogenovaný ricinový olej/kyselina sebaková), Glycine soja oil (glycinový sójový olej), Argania spinosa kernel oil (olej z jader argánie trnité), Calendula officinalis flower extract (výtažek z květu měsíčku lékařského), Bisabolol (bisabolol), Glyceryl behenate/eicosadioate  (glyceryl behenát/eikosadioát), Jojoba esters (estery jojobového oleje), ocopherol (tokoferol), Beta-sitosterol (beta sitosterol), Squalene (skvalen), Parfum (parfém) *, Citral, Limonene, Geraniol, Linalool, Eugenol
UPOZORNĚNÍ
  • Produkt je určen pouze pro vnější použití.
  • Skladujte na chladném a suchém místě, ideálně při teplotách do 23°C.
  • Doba použitelnosti po otevření je 12 měsíců.
Co v opalovacích krémech naší pokožce opravdu nesvědčí? Chemické vůně (v INCI označené jako parfume), deriváty z ropy (v INCI označené jako parafín, vazelína, propylenglykol, minerální olej, petrolatum či paraffinum liquidum), parabeny (v INCI označené jako methylparaben, ethylparaben, propylparaben nebo butylparaben a nanočásticím (dochází k nežádoucí absorpci do buněk a tkání, kde mohou způsobit poškození).
 
Chemické opalovací krémy neprospívají ani vodě, potažmo celé přírodě.
 
Z našeho magazínu
Léto bez chemie
Velikost balení
30 ml
Značka
Sol de Ibiza
Sol de Ibiza Opalovací mléko SPF15 30 ml

Sol de Ibiza Opalovací mléko SPF15 30 ml

515 Kč s DPH DO 5 DNŮ

ks

Můžete doplnit o