Ricinový olej 150 ml

Ricinový olej 150 ml

Skočec obecný, olej z této bylinky je bezbarvý, ale rozhodně ne bezcený.
 
Jeho unikátní složení ho předurčuje k využití v kosmetice.
 
Vlasy, nehty, řasy, která z nás by je nechtěla mít krásné a vyživené. 

Do 14 dnů

267 Kč s DPH

ks

Data vložená do tohoto formuláře jsou přísně důvěrná. Vyplněním a odesláním souhlasíte se zpracováním vložených údajů.
 
V rámci nového nařízení EU - GDPR nám poskytujete citlivé informace o vašem zdravotním stavu, což vyžaduje váš vědomý souhlas se zpracováním těchto údajů.
 
Abyste věděli s čím souhlasíte, zde je popis jak takové zpracování u nás probíhá. Formulář přijde na email Mgr. Jany Kubíčkové. Tam je do doby, než na něj odpoví a ihned poté je vymazán. Vzhledem k tomu, že odpovídá z emailu, zůstává viset v odeslané poště. Na vaši žádost jej odtamtud můžeme kdykoliv vymazat. Automaticky to však neděláme. Doručená data jsou nějakou dobu také v systému eshopu, odkud jsou pravidelně vymazávána - automaticky. Nemáme jakýkoliv zájem tyto informace schraňovat.
Více o ochraně osobních údajů na tomto eshopu najdete ZDE.
 
Pokud se vám po přečtení všech těchto nutných formalit nepřitížilo, pošlete nám váš dotaz. 
 
Dříve jsme dotazy a odpovědi po souhlasu zveřejňovali, aby byli přístupné i ostatním (dost často se opakují). To však již dělat nemůžeme. To ale nevadí, to nejdůležitější tam již je z dob před GDPR. 
 *
 *
 *
Další souhlasy či nesouhlasy
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Popis

Obsahuje zvláštní mastnou kyselinu ricinolejovou s mírně hydrofilními vlastnostmi, tím napomáhá rehydratovat pokožku se sklonem k vysoušení. POZOR - vždy, když aplikujete olej a chcete jím řešit suchou pokožku, je potřeba VŽDY jej aplikovat a roztírat na vlhkou pleť. Stačí namočit vodou nebo můžete použít nějaký hydrolát.
 
KDY POMÁHÁ
Kosmetice se ze zákona nesmí přisuzovat léčivé účinky, tedy vlastně žádné přírodní látce se to nesmí. Takže pro vyhledání účinků budete muset použít třeba wikipedii.
 
Osobně jej v praxi doporučuji na ošetření pooperačních jizev. Výborný je na nehty, pravidelné vmasírování oleje do oblasti nehtového lůžka přináší zdravé, pevné a lesklé nehty. Nanášením oleje na konečky řas jim navrátí ztracenou pružnost a pomůže jim k růstu. Obzvláště se hodí na suché konečky vlasů.
 
POUŽITÍ 
  • Tělo a obličej - přiměřené množství oleje či olejového macerátu naneste prsty na čelo, tváře a bradu. Ošetřit můžete krk, dekolt i pokožku celého těla. Jemně krouživými, resp. klapavými pohyby vmasírujte do pokožky a nechte vstřebat. Pokud je pokoža vysušená, aplikujte olej na vlhkou pleť.
  • Vlasy - naneste olej před umytím na vlasy a pokožku hlavy pro dokonalou výživu vlasové pokožky a suchých, roztřepených konečků vlasů, resp. následně po jejich umytí na usnadnění rozčesávání.
  • Nehty - pravidelné vmasírování oleje do oblasti nehtového lůžka vede k získání zdravých, pevných a lesklých nehtů.
  • Řasy - nanášením na konečky řas jim navrátí ztracenou pružnost a pomůže jim k růstu.
 
Maska z ricinového oleje proti šedivění vlasů - https://www.prirodnilekarna.cz/clanky-vyziva-vlasu-proti-sediveni.html
 
SLOŽENÍ
Složení: Ricinus comunis Seed Oil - Castor oil (Skočec obecný).
Certifikovaná organická složka
Země původu: Indie
Kvalita: Olej lisovaný za studena - jednorázovým lisováním, pocházející z ekologického hospodářství a opatřený známkou Eco-cert.
100% organický produkt
 
Rostlinné oleje izolované z jader, semen a plodů vybraných rostlin a olejnin produkovaných ekologickým hospodářstvím bez použití chemických hnojiv a postřiků, jsou vyráběny lisováním za studena, tj. maximálně do 35°C, čímž se zajistí zachování jejich nejvyšší kvalita a jedinečné blahodárné účinky. Biologicky nejbohatší jsou oleje získané jednorázovým lisováním. Tyto oleje nazýváme panenskými. Obsahují cca 98-95% triglyceridů (TAG) a 2-5% doprovodných látek jako jsou vosky, uhlovodíky (zejména skvalen), fytosteroly, fosfolipidy, beta-karoten, vitamin E, minerální látky, chlorofyl a jiné.
 
Bez sulfátů, parabenů, glykolů, živočišných tuků a ropných derivátů.
 
UPOZORNĚNÍ
  • Ukládejte mimo dosah dětí.
  • Neaplikujte na otevřené rány.
  • Nevhodné pro vnitřní užití.
Velikost balení
150 ml
Značka
Soaphoria
Ricinový olej 150 ml velké balení

Ricinový olej 150 ml

267 Kč s DPH Do 14 dnů

ks

Můžete doplnit o