Vyživující pleťový krém Šafránové pohlazení 50 ml

Vyživující pleťový krém Šafránové pohlazení 50 ml

Vyživující pleťový krém s certifikací Demeter vyrobený z produktů biodynamického zemědělství byl vyvinut speciálně pro suchou a svědivou pokožku.
 
Šafrán skvěle tonizuje a sjednocuje tón pleti. Skvěle se hodí pro pokožu s pigmentovými skvrnami.

Do týdne

1.750 Kč s DPH

ks

Data vložená do tohoto formuláře jsou přísně důvěrná. Vyplněním a odesláním souhlasíte se zpracováním vložených údajů.
 
V rámci nového nařízení EU - GDPR nám poskytujete citlivé informace o vašem zdravotním stavu, což vyžaduje váš vědomý souhlas se zpracováním těchto údajů.
 
Abyste věděli s čím souhlasíte, zde je popis jak takové zpracování u nás probíhá. Formulář přijde na email Mgr. Jany Kubíčkové. Tam je do doby, než na něj odpoví a ihned poté je vymazán. Vzhledem k tomu, že odpovídá z emailu, zůstává viset v odeslané poště. Na vaši žádost jej odtamtud můžeme kdykoliv vymazat. Automaticky to však neděláme. Doručená data jsou nějakou dobu také v systému eshopu, odkud jsou pravidelně vymazávána - automaticky. Nemáme jakýkoliv zájem tyto informace schraňovat.
Více o ochraně osobních údajů na tomto eshopu najdete ZDE.
 
Pokud se vám po přečtení všech těchto nutných formalit nepřitížilo, pošlete nám váš dotaz. 
 
Dříve jsme dotazy a odpovědi po souhlasu zveřejňovali, aby byli přístupné i ostatním (dost často se opakují). To však již dělat nemůžeme. To ale nevadí, to nejdůležitější tam již je z dob před GDPR. 
 *
 *
 *
Další souhlasy či nesouhlasy
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Popis

Tento balzám bude díky svému vysokému podílu lipidů dlouhodobě a nepřetržitě vyživovat pokožku a posílí ji při obnově její přirozené ochranné funkce.
 
 

Kosmetika deiNikolai

Díky používání unikátního složení jedinečných přírodních surovin z ekologického zemědělství, které nese již po 20 let certifikaci Demeter, pomáhají tyto produkty vracet pokožce její přirozenou sílu, chrání pleť a pokožku, současně chrání i životní prostředí díky jejich přírodnímu složení i celostnímu přístupu k pěstování potřebných surovin a ingrediencí, ale i šetrné výrobě a ekologickému balení kosmetických produktů.
 
Vinařská rodina Nikolaihof pochází z Wachau, ze slunné oblasti Dunaje, kde již staří Římané před 2 000 lety zakládali své nejlepší vinice. Z kvalitních zdrojů a s láskou k přírodě se zde už po staletí vyrábějí vysoce kvalitní produkty. Již více než 40 let se přitom vinařství Nikolaihof, jako jedno z prvních vinařství na světě, ztotožňuje s antropozofickou filosofií doktora Rudolfa Steinera.
 
S certifikátem Demeter tato kosmetika splňuje nejpřísnější podmínky v biodynamice na celém světě a může se hlásit k průkopníkům v oblasti kvality a trvale udržitelného rozvoje. Biodynamické zemědělství v Nikolaihofu nelze chápat jako způsob výroby, nýbrž jako komplexní způsob života, který se odráží ve všech oblastech. Nejvyšším principem přitom je, aby bylo do zemědělství vkládáno co možná nejvíce síly a energie. A to také díky tomu, že se minimálně zasahuje do přirozených procesů v přírodě.
 

HLAVNÍ SLOŽKY A JEJICH ÚČINEK

  • Smetana a Ghí máslo jemně zvlhčují a vyživují pokožku. Působí proti tvorbě šupinek.
  • Olej z hroznových jader ošetřuje pokožku a podporuje její regeneraci.
  • Výluh z lipového květu a šafrán zvlhčují a uklidňují pokožku.
GARANCE
Bez palmového oleje, ropných derivátů (parafinů), parabenů, silikonů a pesticidů.
Tento produkt obdržel nejvyšší stupeň certifikace Demeter.
 
JAK POUŽIVAT
Pleťový krém aplikujte ráno a večer na očištěnou pokožku obličeje a krku.
 
SLOŽENÍ
(INCI) Smetana**, ghí**, vinný alkohol**, výluh z lipového květu**, olej z hroznových jader**, výtažek z řepkového oleje, gerániová silice*, meduňková silice*, šafrán**.
*přírodní
**biodynamické
 
UPOZORNĚNÍ
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Pouze pro vnější použití.
  • Krémy důkladně uzavírejte, aby konzistence krému zůstala stejná. 
  • Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C.
Značka
dieNikolai
Pleťový krém Šafránové pohlazení 50 ml

Vyživující pleťový krém Šafránové pohlazení 50 ml

1.750 Kč s DPH Do týdne

ks

Můžete doplnit o