Online kurz - Hubnutí dle TČM

Online kurz - Hubnutí dle TČM

Hubnutí s pomocí metod tradiční čínské medicíny.
 
Pokoušíte se zhubnout a máte pocit, že jste vyzkoušeli téměř vše a nejde to? Naopak přibíráte ze vzduchu? No, je to možné. Ona totiž strava, která je běžně doporučována na hubnutí, pro některé typy (žen) vůbec není vhodná. Pojďte zjistit, jestli jste to zrovna vy.
 
Tento kurz není jen o hubnutí, ale o správném nastavení stravy tak, aby byla zdravá a vhodná právě pro vás.
 
Kurz kromě lekcí s textem obsahuje i téměř 20 krátkých videí, ve kterých lektorka vysvětluje a prakticky ukazuje jak se provádí jednotlivé metody tčm a jak si vy sami můžete ošetřit vhodné akupunkturní body.

PŘÍSTUP PO ÚHRADĚ

1.490 Kč s DPH

ks

Data vložená do tohoto formuláře jsou přísně důvěrná. Vyplněním a odesláním souhlasíte se zpracováním vložených údajů.
 
V rámci nového nařízení EU - GDPR nám poskytujete citlivé informace o vašem zdravotním stavu, což vyžaduje váš vědomý souhlas se zpracováním těchto údajů.
 
Abyste věděli s čím souhlasíte, zde je popis jak takové zpracování u nás probíhá. Formulář přijde na email Mgr. Jany Kubíčkové. Tam je do doby, než na něj odpoví a ihned poté je vymazán. Vzhledem k tomu, že odpovídá z emailu, zůstává viset v odeslané poště. Na vaši žádost jej odtamtud můžeme kdykoliv vymazat. Automaticky to však neděláme. Doručená data jsou nějakou dobu také v systému eshopu, odkud jsou pravidelně vymazávána - automaticky. Nemáme jakýkoliv zájem tyto informace schraňovat.
Více o ochraně osobních údajů na tomto eshopu najdete ZDE.
 
Pokud se vám po přečtení všech těchto nutných formalit nepřitížilo, pošlete nám váš dotaz. 
 
Dříve jsme dotazy a odpovědi po souhlasu zveřejňovali, aby byli přístupné i ostatním (dost často se opakují). To však již dělat nemůžeme. To ale nevadí, to nejdůležitější tam již je z dob před GDPR. 
 *
 *
 *
Další souhlasy či nesouhlasy
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Popis

Pro koho je kurz určen?

  • Pro všechny, kteří chtějí zdravě hubnout – a “zdravě” právě v mnoha případech neznamená to, co obecně doporučují západní nutriční terapeuté.
  • Pro ty, kteří se už rozhodli, že se sebou chtějí něco udělat, ale neví ještě jak.
  • Pro ty, kteří mají často příznaky jako únavu, chutě na sladké, řidší stolici, nadýmání, otoky a/nebo váčky pod očima – těm totiž jen západní hubnutí může uškodit nebo minimálně nepomůžepro ty, kteří si chtějí nově dosaženou váhu udržet dlouhodobě.
  • Pro ty, kteří se při a po zhubnutí chtějí cítit ještě zdravější.
LEKTORKA

Proč tento kurz dělám?

Protože ve své, už více jak desetileté, terapeutické praxi jsem se často setkávala s případy, kdy ženy chtěly hubnout a i s podporou nutričního terapeuta a dodržováním všech západních pravidel hubnutí se jim to nedařilo. Buď stagnovaly nebo dokonce ještě lehce přibíraly.
Tyto ženy z hlediska tradiční čínské medicíny obvykle byly “jasné slezinové typy” – unavené, měkké, s chutěmi na sladké, se spoustou starostí o rodinu a děti a často i s různými formami zadržování vody.  Pro tyto typy z hlediska tradiční čínské medicíny není západní strava doporučovaná na hubnutí vůbec vhodná. Často to je totiž velké množství syrového ovoce a zeleniny a mléčných výrobků – což jsou přesně potraviny, které tyto příznaky ještě zhoršují. Obzvlášť, pokud se konzumují studené přímo z ledničky.
Online kurz jsem vytvořila proto, že takových žen je velmi mnoho, potkat se se všemi a pomáhat jim osobně není možné a není to ani třeba – touto formou se dozví vše důležité a mohou to zvládnout samy.

Co všechno se v tomto kurzu naučíte?

  • Naučíte se, jak sestavit jídelníček podle tradiční čínské medicíny, na co si dávat pozor a co naopak zařadit.
  • Dozvíte se, proč nehubnete nebo naopak ještě přibíráte, když se snažíte jíst hodně mléčných výrobků a čerstvého ovoce a zeleniny. Zjistíte, že není vhodné jíst celý rok to stejné.
  • Doporučení bylinných preparátů, které jsou vhodné k doplnění hubnutí. Vysvětlení, který preparát je pro koho vhodný a obvykle i jak dlouho jej užívat. 
  • Nahřívání akupunkturních bodů, které pomáhá odstranit nadbytečnou vodu z těla, zmenšit otoky, doplnit energii, zlepšit trávení a mnoho jiného. A navíc je velmi příjemné. Naučíte se, jak jej používat a které body budou pro Vás nejvhodnější.
  • Přikládání baněk. Baňkováním můžete dosáhnout podobných účinků jako moxováním a můžete je použít u těch jedinců, u kterých moxa není vhodná. Stačí si vybrat, která metoda se Vám bude víc líbit. Krátkou ukázku, ve které uvidíte, jak se provádí bańkování, najdete zdarma  zde ).
  • Sami si můžete ošetřit body na hubnutí na Vašem ušním boltci. Naučíte se, které to jsou, jak je najdete a jak je ošetříte. Není to nic složitého. Stačí nalepit minimagnetky na náplasti (najdete v eshopu) a chutě na všechno možné a “žravost” postupně mizí.

Zvládnete to sami.

BONUSY
4 varianty denních jídelníčků  – snídaně, svačina, oběd, svačina a večeře. 4x jinak. U každého z těchto jídelníčků najdete vysvětlení, kdy a proč tyto potraviny jíst a navíc návrh několika variant, jak můžete jednotlivá jídla obměňovat.
Podpora ve facebookové skupině – autorka kurzu bude odpovídat na vaše dotazy v uzavřené facebookové skupině.
Krátké povídání o hubnutí dle tradiční čínské medicíny.
Velikost balení
20 videí
Značka
MUDr. Petra Uríková
Hubnuti dle TCM

Online kurz - Hubnutí dle TČM

1.490 Kč s DPH PŘÍSTUP PO ÚHRADĚ

ks

Můžete doplnit o