NEEM OIL (neemový olej) 100 ml

NEEM OIL (neemový olej) 100 ml

Péče o problematickou pokožku.

NEDOSTUPNÉ U DODAVATELE

Data vložená do tohoto formuláře jsou přísně důvěrná. Vyplněním a odesláním souhlasíte se zpracováním vložených údajů.
 
V rámci nového nařízení EU - GDPR nám poskytujete citlivé informace o vašem zdravotním stavu, což vyžaduje váš vědomý souhlas se zpracováním těchto údajů.
 
Abyste věděli s čím souhlasíte, zde je popis jak takové zpracování u nás probíhá. Formulář přijde na email Mgr. Jany Kubíčkové. Tam je do doby, než na něj odpoví a ihned poté je vymazán. Vzhledem k tomu, že odpovídá z emailu, zůstává viset v odeslané poště. Na vaši žádost jej odtamtud můžeme kdykoliv vymazat. Automaticky to však neděláme. Doručená data jsou nějakou dobu také v systému eshopu, odkud jsou pravidelně vymazávána - automaticky. Nemáme jakýkoliv zájem tyto informace schraňovat.
Více o ochraně osobních údajů na tomto eshopu najdete ZDE.
 
Pokud se vám po přečtení všech těchto nutných formalit nepřitížilo, pošlete nám váš dotaz. 
 
Dříve jsme dotazy a odpovědi po souhlasu zveřejňovali, aby byli přístupné i ostatním (dost často se opakují). To však již dělat nemůžeme. To ale nevadí, to nejdůležitější tam již je z dob před GDPR. 
 *
 *
 *
Další souhlasy či nesouhlasy
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Popis

NEEM OIL 100 ml

Bylina Neem - Nimba (Azadirachta indica - Zederach indický) je velký, trvale zelený tropický strom, který ale donedávna rostl také ve střední Evropě. 
 

Strom je velmi odolný vůči hmyzu a nakažlivým nemocem. Co dává sobě, může dát i nám.  

 
otazka U TOHOTO PRODUKTU JSTE SE NÁS PTALI NA TYTO OTÁZKY (klikněte na podtržený odkaz)
 
Olej je však určen pouze k zevnímu použití. Já ho nejčastěji doporučuji na vnější použití na různé kožní afekce (plísně, akné, svědivá kůže apod.) Běžně se aplikuje i na vlasy, pro jejich výživu. Také regeneruje nehtová lůžka a zlepšuje kvalitu nehtů. Je vhodný i do koupele.

Skvělá je kombinace oleje se zinkem, pro výrobu domácí zinkové masti.

 
SLOŽENÍ
Ecce Vita neemový olej obsahuje 100% bylinné exrakty a olej z neemu, mandlí, sezamu a olivový olej. Vyrobeno podle originální ajurvédské receptury.
Ingredients: AQEOUS EXTRACT OF: AZADIRACHTA INDICA (neem) 30%, BERBERIS ARISTATA (dřišťál) 25%, RUBIA CORDIFOLIA (mořena srdčitá) 25%, CURCUMA LONGA (kurkuma) 25%, SYMPLOCOS RACEMOSUS (samoduť) 17,5%, SANTALUM ALBUM (santal) 2,5%.
Základ oleje: sezamový olej 43%, slunečnicový olej 38%, neemový olej 10%, mandlový olej 6%, olivový olej 6%, parfume (levandulový esenciální olej) 1%.
Země původu - Indie.
Bez konzervantů a barviv. Není rafinován.
 
UPOZORNĚNÍ
  • Uchovávejte v chladu a suchu.
  • Chraňte před přímým slunečným zářením.
  • Není určeno pro vnitřní spotřebu - pouze vnější použití.
Velikost balení
100 ml
Značka
Ecce Vita
ecce_vita_neem_oil

NEEM OIL (neemový olej) 100 ml

Můžete doplnit o