Konvička na výplach nosu Rhino Horn - červená

Konvička na výplach nosu Rhino Horn - červená

Tradiční léčba i moderní medicína považuje výplach nosu za účinnou metodu při chornické rýmě, alergii nebo problémech s dutinami.

NEDOSTUPNÉ U DODAVATELE

Data vložená do tohoto formuláře jsou přísně důvěrná. Vyplněním a odesláním souhlasíte se zpracováním vložených údajů.
 
V rámci nového nařízení EU - GDPR nám poskytujete citlivé informace o vašem zdravotním stavu, což vyžaduje váš vědomý souhlas se zpracováním těchto údajů.
 
Abyste věděli s čím souhlasíte, zde je popis jak takové zpracování u nás probíhá. Formulář přijde na email Mgr. Jany Kubíčkové. Tam je do doby, než na něj odpoví a ihned poté je vymazán. Vzhledem k tomu, že odpovídá z emailu, zůstává viset v odeslané poště. Na vaši žádost jej odtamtud můžeme kdykoliv vymazat. Automaticky to však neděláme. Doručená data jsou nějakou dobu také v systému eshopu, odkud jsou pravidelně vymazávána - automaticky. Nemáme jakýkoliv zájem tyto informace schraňovat.
Více o ochraně osobních údajů na tomto eshopu najdete ZDE.
 
Pokud se vám po přečtení všech těchto nutných formalit nepřitížilo, pošlete nám váš dotaz. 
 
Dříve jsme dotazy a odpovědi po souhlasu zveřejňovali, aby byli přístupné i ostatním (dost často se opakují). To však již dělat nemůžeme. To ale nevadí, to nejdůležitější tam již je z dob před GDPR. 
 *
 *
 *
Další souhlasy či nesouhlasy
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Popis

Různé metody výplachu nosu nalézám v tradiční medicíně v mnoha oblastech světa a dnes se k nim hlásí i moderní lékařská věda.
 
Již po generace si rybáři na celém světě vyplachují nos slanou vodou. Také v rámci jógy je výplach nosu (nétí) jedním z mnoha praktikovaných očistných procesů. Například čisštění zubů, ale i jazyka je v tradici jógy praktikováno ji po tisíce let, ale v západní kultuře to je skutečně běžné až asi posledních 100 let.
Konvicka na vyplach nosu
POUŽITÍ
  • K výplachu nosu se používá slaná voda (0,9% roztok NaCI, tzn. fyziologický roztok) o tělesné teplotě - jednoduše si tzv. "fýzák" namýcháte tak, že když slanou vodu ochutnáte, měla by pro Vás být poživatelná.
  • Konvička je navržena tak, aby voda lehce protékala nosními průchody pouze díky působení gravitace.
  • Po získání určité praxe zabere celá procedura vč. přípravy roztoku zhruba minutu.
  • Návod k použítí a instruktáž je součást balení.

Výplach nosní konvičkou RHINO HORN je přirozenou a velmi účinnou (mnohdy účinnější) alternativou k používání běžných nosních sprejů a kapek. Tato metoda je velmi účinná při prevenci a léčbě běžných zánětů horních cest dýchacích, jakož i akutních a chronických zánětů vedlejších nosních dutin.

Odměrka na sůl je uvnitř balení.

Navrženo v Norsku. Vyrobeno ve Vietnamu.

Velikost balení
1 ks
Značka
Ostatní
Konvicka na vyplach nosu1

Konvička na výplach nosu Rhino Horn - červená