BioAbecedář Hanky Zemanové

BioAbecedář Hanky Zemanové

Základní příručka pro ty, kdo se zajímají o kvalitu potravin a o zdraví.
 
Informace o tom, jak které potraviny působí na naše zdraví.

Do týdne

699 Kč s DPH

ks

Data vložená do tohoto formuláře jsou přísně důvěrná. Vyplněním a odesláním souhlasíte se zpracováním vložených údajů.
 
V rámci nového nařízení EU - GDPR nám poskytujete citlivé informace o vašem zdravotním stavu, což vyžaduje váš vědomý souhlas se zpracováním těchto údajů.
 
Abyste věděli s čím souhlasíte, zde je popis jak takové zpracování u nás probíhá. Formulář přijde na email Mgr. Jany Kubíčkové. Tam je do doby, než na něj odpoví a ihned poté je vymazán. Vzhledem k tomu, že odpovídá z emailu, zůstává viset v odeslané poště. Na vaši žádost jej odtamtud můžeme kdykoliv vymazat. Automaticky to však neděláme. Doručená data jsou nějakou dobu také v systému eshopu, odkud jsou pravidelně vymazávána - automaticky. Nemáme jakýkoliv zájem tyto informace schraňovat.
Více o ochraně osobních údajů na tomto eshopu najdete ZDE.
 
Pokud se vám po přečtení všech těchto nutných formalit nepřitížilo, pošlete nám váš dotaz. 
 
Dříve jsme dotazy a odpovědi po souhlasu zveřejňovali, aby byli přístupné i ostatním (dost často se opakují). To však již dělat nemůžeme. To ale nevadí, to nejdůležitější tam již je z dob před GDPR. 
 *
 *
 *
Další souhlasy či nesouhlasy
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Popis

Druhé aktualizované vydání.
 
Bioabecedář je nová kniha autorky Nejlepší kuchařské knihy roku 2006 - Biokuchařka Hanky Zemanové.
 
Knihu BioAbecedář tvoří čtyři části
Praktický průvodce nakupováním je rozdělen do tematických celků. Obsahuje obecná pravidla, jak umět rozpoznat potraviny vysoké kvality, konkrétní doporučení na určité výrobky a odpovědi na mnohá kontroverzní témata.
 
Encyklopedická část obsahuje přehled vybraných biopotravin na trhu. Cílem je naučit spotřebitele využívat jich častěji při vaření. Součástí jsou i konkrétní tipy na určité výrobky a možnosti, kde je nakoupit.
 
Praktická receptová část obsahuje přes 60 skvělých receptů. Jejich funkčnost nechala Hanka několikrát vyzkoušet zástupce laické i odborné veřejnosti. Všechny recepty jsou nafoceny, což zvyšuje atraktivitu knihy. V přehledu použitých surovin Hanka dává tipy na konkrétní produkty a možnosti, kde se dají nakoupit.
 
Část plná eko  a biokontaktů je samostatnou informační přílohou, obsahující užitečnou reklamu, důležité kontakty, tipy na zajímavé knihy, informační zdroje, odkazy na výzkumy apod.
 
BioAbecedář má atraktivní design, všechny recepty jsou nafoceny špičkovou fotografkou, specialistou na focení jídla, Alenou Hrbkovou.   
 
Kniha obsahuje také zajímavé srovnání pohledů západní a čínské dietetiky, názory ajurvédy a makrobiotiky.
 
Bibliografické údaje:
Autor: Hanka Zemanová
Vydavatelství: Smart Press 
Rok vydání: 2010 (nyní druhé aktualizované vydání.
Rozměry: 220 x 227 x 33 mm 
Vazba: Pevná bez přebalu lesklá 
Počet stran: 440 
Hmotnost: 1.579 kg 
ISBN: 978-80-87049-30-3 
Velikost balení
440 stran
Značka
Knihy
BioAbecedar Hanky Zemanove

BioAbecedář Hanky Zemanové

699 Kč s DPH Do týdne

ks

Můžete doplnit o