Mrkněte na produkty, na které nedá dopustit Jana

Možná jste si všimli, že u některých produktů na eshopu jsou štítky - DOPORUČUJEME - sami používáme - tak jsme k tomu připravili krátký seriál, abychom vám k nim řekli více. Proč je máme rádi a kdy nám pomáhají.
 

Další 3 tipy jsou od Jany

 
Přiznám se, že vybrat tři produkty bylo pro mě složité, protože jich používám mnohem více. Od líčidel Zuii po kombinace směsí čínských bylin, které nasazují dle sezóny apod. Nakonec však TOP tři vyšly tyto, protože je používám pravidelně.
 

Zklidnění zčeřené hladiny

Bylinné směsi JIA WEI XIAO YAO WAN se v čínské medicíně přezdívá pokroutky pro klid v rodině nebo také pokroutky pro uvolnění napětí. Byly časy, kdy bych se v ní mohla klidně koupat a nebylo to dost. Každodenní stres, nároky na sebe kladené (často zbytečně) a hoříčí termíny dokáží v těle vytvořit tenzi, která se dříve či později projeví jako PMS, opožďující se menstruace, bolesti hlavy nebo neskutečné podráždění. Teď už jsem si to tak nějak vyřešila v hlavě a stačí mi ji nasadit akorát týden před menses nebo když mě honí nějaké termíny (jako třeba teď daňové přiznáná). Každopádně na jakýkoliv pocit napětí, s kterým jde i jakýsi určitý pocit vnitřního horka a podrážděnosti, doporučuji. Klidně i měsíce a roky :-). Za klid v rodině to stojí.
 

FemiBalance SIBYL

S určitou nadsázkou by sedalo říci, že jsem si FemiBalance vyvinula pro sebe :-) Je kombinací silného extraktu anděliky a naštěpené kyseliny listové (methylfolát), takže taková západně-východní kombinace na krev a její tvorbu. Konstitučně úplně k tzv. prázdnotě krve netíhnu. Nicméně dlouhé koukání do modré obrazovky, občasné ponocování nad prací a hlavně hodně přemýšlení "krev XUE" vyčerpává. Kreativní práce za počítačovou obrazovkou je přímo její žrout. U mě se to projevuje jako mžitky před očima, ale hlavně určitou neschopností se koncentroval a zklidnit mysl. To nemám ráda. Pak je horší i spánek a celkově jsem jak kdybych nebyla v přítomnosti. Pravidelné používání FemiBalance v tomto dost pomáhá. Doplňují tím to, co si sama způsobuji :-)
 

Tělový olej Lichtyam

Ve výběru měl být jeden kosmetický produkt. To byl asi největší oříšek, protože všechny ty voňavé krémy a mléka miluju. Nicméně vyhrál tělový olej Lichtyam. Jeho konsistence a vůně je prostě TOP. Používám jej po každé sprše ještě na mokrou pokožku. Oleje by se vždy měly nanášet na vlhkou kůži. Vůně levandule je velmi intenzivní, ale přesto nevtíravá. Je vidět, že je vyážená s ostatními složkami. A já prostě levanduli miluji v jakékoliv podobě. Možná taky proto, že dle aromaterapie uklidňuje a uvolňuje tzv. stagnaci jaterní čchi. Což dělá i výše zmíněné Zklidnění zčeřené hladiny. To je taky důvod, proč mám levandule téměř po celé zahradě. Doslova se u ní uvádí - Transformuje strnulost, "omývá" napjaté nervy a duševní bloky. Je balzámem na napětí v oblasti solárního plexu, kdy nervozita narušuje trávení a způsobuje stavy vysílení. Přináší harmonii a rovnováhu v neklidných obdobích a zmírňuje stres. Rovněž posiluje sebedůvěru, člověk může přistupovat k potížím s větším odstupem. Probouzí vědomí na úrovni korunní čakry a odbourává arogantní, blazeovaný a cynický přístup.* To obzvláště potřebuji :-)
Základ oleje je světelný kořen, který je velkým dodavatelem energie, kterou dostaneme i přes pokožku. Má certifikaci Demeter, takže vím, že s jeho výrobou a pěstováním surovin si někdo dal opravdu záležet a nepoužil žádnou chemii.
 
 
ZDROJ: Léčba hydroláty, L. Bosson, Nakladatelství Marie Noe One Woman Press, 1. české vydání 2015, ISBN 9788086356600.
 
Jana2

Z naší nabídky