Jak vznikal náš nový newsleter

Říká se, že když podnikáte, tak je nutné pořád růst a něco vytvářet. Úspěšná firma se pozná dle toho, že meziročně neustále roste. Co se stane, až nebude kam růst? Takže my tu meziročním růstem moc posedlí nejsme, ale shodneme na tom, že není dobré stagnovat. To platí jak pro zdraví, tak pro život. 

Sourozenecký rozkol

Většinou se na směřování firmy s bráchou celkem shodneme. Máme stejný pohled na svět a podobný přístup k práci. Nicméně když přišlo téma - pojďme dělat newsleter, byla jsem proti. Připadá mi to trochu zastaralé, hlavně v době sociálních sítí a sama většinu newsleterů mažu. Musí tam být opravdu něco zajímavého, abych věnovala čas rozkliknutí a čtení. Máte to taky tak?
Ani trochu se mi do toho tedy nechtělo. Brácha však trval na svém a přeci jen je ředitel. A já se zrovna teď učím vzdávat kontroly a nechávat i věci na ostatních. Navíc, prý to nebude téměř nic stát a hlavně mi prý nepřibyde žádná práce. Tak ani jedna teorie se nepotvrdila.
 
No, newsleter je na světe a 2 x do měsíce vás oblažíme informacemi, které vám třeba mohou pomoci. Stačí se zapsat k jeho odběru. Čím více se vás zapíše, tím menší bude šance, že ho za tento projekt přerazím. Jako starší sestra si to možná i můžu dovolit :-)
Zapsat k odběru se můžete při dokončení objednávky nebo na hlavní straně ve spodní části stránky.
Teď vážně. Budeme rádi, když se k odběru přihlásíte. Nebojte, nebudeme vás spamovat akcemi a nevyžádanými emaily. Budu se opravdu snažit, aby téma vždy bylo aktuální k dané sezóně a tomu, co by vás zrovna v tomto období mohlo trápit a proč se to děje. Budu ho psát tak, abych si ho přečetla i já. A to už je hodně vysoký level :-).
Víte, co? Nakonec jsem zjistila, že se mi s konceptem newsletru docela dobře pracuje. Je to pro mě mnohem příjemnější, než sociální sítě. Což je trochu děsivý, protože o pár řádku výše jsem napsala, že mi to připadá zastaralé :-) :-) :-)
newsleter

Z naší nabídky