Doprava balíčku k Vám
V současné době provozuje náš eshop dvě vlastní odběrní místaHradci Králové a v Brně.
 
Doprava balíčku k Vám je zajišťována také prostřednictvím ČESKÉ POŠTY a kurýrní služby PPL. Zboží také dodáváme na výdejní místa Zásilkovny.
 
Zde uvádíme podmínky jednotlivých přeprav. Výběr se pak provádí při samotné objednávce, kde jsou cenové podmínky uváděny také.
 
Dodáváme také na Slovensko - podmínky najdete ZDE.
ceska posta

Dopravní a platební podmínky České pošty

Balík DO RUKY 
Poštovné 100,- Kč nehradíte při objednávce nad 1200,- Kč vč. DPH. Zásilka Vám bude doručena do druhého dne od podání na České poště. 
 
Balík NA POŠTU
Poštovné 95,- Kč nehradíte při objednávce nad 1200,- Kč vč. DPH. Zásilka Vám bude doručena a uložena na vybrané pobočce České pošty. Tato zásilka se nedoručuje na adresu.

Dobírkovné je 36 Kč a připočítává se k dopravnému, pokud zvolíte platbu dobírkou. POZOR - dobírkovné je účtováno VŽDY - je to služba, která není součástí dopravy.
 
Všechny zásilky je možné sledovat na www.cpost.cz v odkazu UŽITEČNÉ NÁSTROJE - SLEDOVÁNÍ ZÁSILEK. Informace o pohybu balíčku dostáváte přímo od České pošty formou SMS a emailu.
PPL

Dopravní a platební podmínky kurýrní služby PPL

Objednávky přijaté do 11 hod. (pracovní den), budou doručeny kurýrem následující den (pokud je zboží skladem). Doporučujeme si nechat zásilku poslat do práce, aby Vás kurýr bez problémů zastihl. Nezapomeňte do objednávky uvést telefonní číslo, aby vás mohla kurýrní služba kontaktovat.
Zásilky jsou opatřeny čárovým kódem a jsou pod neustálou kontrolou. Balíček můžete sledovat na www.ppl.cz
 
Dopravné 110,- Kč nehradíte při objednávce nad 1200,- Kč vč. DPH. Zásilka Vám bude doručena do druhého dne od podání kurýrovi. 
 
Dobírkovné je 36 Kč a připočítává se k dopravnému, pokud zvolíte platbu dobírkou. POZOR - dobírkovné je účtováno VŽDY - je to služba, která není součást dopravy.
 
Zásilkovna

Dopravní a platební podmínky výdejních míst Zásilkovna.cz

 
Přes Zásilkovnu NEPOSÍLÁME balíčky na dobírku. Bohužel mnoho zásilek zůstává nevyzvednutých a vracejí se nám.
Vaše objednávka bude odeslána ihned, jakmile obdržíme platbu. Údaje pro platbu převodem jsou uvedny v mailu, který obdržíte po vytvoření objednávky. Platby online vidíme hned.
 
Dopravné 62,- Kč nehradíte při objednávce nad 1200,- Kč vč. DPH. Jakmile bude Váš balíček na výdejním místě připraven k vyzvednutí, budete informování prostřednictvím SMS nebo emailu. Úložní doba je 7 dní. Po dohodě je možné jej prodloužit.
 
Více se o výdejních místech dozvíte na www.zasilkovna.cz
 
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.