Život ve světle

Život ve světle

Pokud v životě hledáte hlubší smysl, intuitivně cítíte sílu, se kterou nevíte, jak naložit, pak je tato kniha pro vás.

NEDOSTUPNÉ U DODAVATELE

Data vložená do tohoto formuláře jsou přísně důvěrná. Vyplněním a odesláním souhlasíte se zpracováním vložených údajů.
 
V rámci nového nařízení EU - GDPR nám poskytujete citlivé informace o vašem zdravotním stavu, což vyžaduje váš vědomý souhlas se zpracováním těchto údajů.
 
Abyste věděli s čím souhlasíte, zde je popis jak takové zpracování u nás probíhá. Formulář přijde na email Mgr. Jany Kubíčkové. Tam je do doby, než na něj odpoví a ihned poté je vymazán. Vzhledem k tomu, že odpovídá z emailu, zůstává viset v odeslané poště. Na vaši žádost jej odtamtud můžeme kdykoliv vymazat. Automaticky to však neděláme. Doručená data jsou nějakou dobu také v systému eshopu, odkud jsou pravidelně vymazávána - automaticky. Nemáme jakýkoliv zájem tyto informace schraňovat.
Více o ochraně osobních údajů na tomto eshopu najdete ZDE.
 
Pokud se vám po přečtení všech těchto nutných formalit nepřitížilo, pošlete nám váš dotaz. 
 
Dříve jsme dotazy a odpovědi po souhlasu zveřejňovali, aby byli přístupné i ostatním (dost často se opakují). To však již dělat nemůžeme. To ale nevadí, to nejdůležitější tam již je z dob před GDPR. 
 *
 *
 *
Další souhlasy či nesouhlasy
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Popis

Život ve světle

Autor: Shakti Gawain
 
Průvodce osobní a kosmickou transformací.
 
Autorka Gawain Shakti vás naučí, jak poslouchat svůj vnitřní hlas a jak nechat proudit vnitřní energii na povrch. Cvičení v této knize vám pomohou na poli kreativity, vztahů, práce či rodiny.
 
Mnoho čtenářů se k tomuto slavnému textu neustále vrací, aby nově odolávalo tlakům okolí, které v nás utlačuje to podstatné. O tom co je to pravé a podstatné se dozvíte právě v této knize. Zjistíte, že intuice je tím největším darem a že díky ní to můžete dotáhnout dál, než si myslíte.
 
Nakladatel: Pragma
Datum vydání: 28.3.2018
ISBN: 978-80-7549-672-0 
Vazba: měkká vazba - brožovaná
 
 

Ukázka z knihy

Důležitý moment procesu poslouchat a následovat svou intuici je pravidelně se "dívat dovnitř". Věnuj alespoň dvakrát denně několik minut na to, aby ses uvolnil a poslouchal své "břišní pocity". Kultivuj svůj zvyk mluvit se svým nitrem. Požádej ho o pomoc a o vedení, kdykoliv to budeš potřebovat a nacvičuj si rozeznávání odpovědí, které mohou přijít v různých formách: slovech, obrazech, pocitech, prostřednictvím nějaké knihy, která se ti dostane do ruky, nebo přes učitele, přítele, přítelkyni, kteří ti najednou řeknou přesně to, co potřebuješ. Tvé tělo ti může být velmi dobrým pomocníkem při následování vnitřního hlasu. Když máš nějakou bolest nebo se necítíš dobře, skoro pokaždé to znamená, že si ignoroval své pocity. Všechny fyzické obtíže jsou signál, že máš jít do svého nitra a zeptat se, čeho si máš být vědom.

Když se budeš učit poslouchat intuici, odnauč se dělat rozhodnutí hlavou. Žij od jedné minuty ke druhé na základě svých pocitů. Tak budeš sám o sobě veden správným směrem. Pak přijdou rozhodnutí přirozeně, sama od sebe, již se nebudeš muset snažit dělat velká rozhodnutí pro budoucnost.

Velikost balení
160 stran - vazba brožovaná
Značka
Knihy
Život ve světle - Shakti Gawain

Život ve světle