Sofia - mast z pijavek 75 ml

Sofia - mast z pijavek 75 ml

Pijavkový krém na nohy Sofia je v ČR stažena. Právě kvůli pijavkám. Úředníkům se to nelíbí.

STAŽENO Z TRHU

230 Kč s DPH

Data vložená do tohoto formuláře jsou přísně důvěrná. Vyplněním a odesláním souhlasíte se zpracováním vložených údajů.
 
V rámci nového nařízení EU - GDPR nám poskytujete citlivé informace o vašem zdravotním stavu, což vyžaduje váš vědomý souhlas se zpracováním těchto údajů.
 
Abyste věděli s čím souhlasíte, zde je popis jak takové zpracování u nás probíhá. Formulář přijde na email Mgr. Jany Kubíčkové. Tam je do doby, než na něj odpoví a ihned poté je vymazán. Vzhledem k tomu, že odpovídá z emailu, zůstává viset v odeslané poště. Na vaši žádost jej odtamtud můžeme kdykoliv vymazat. Automaticky to však neděláme. Doručená data jsou nějakou dobu také v systému eshopu, odkud jsou pravidelně vymazávána - automaticky. Nemáme jakýkoliv zájem tyto informace schraňovat.
Více o ochraně osobních údajů na tomto eshopu najdete ZDE.
 
Pokud se vám po přečtení všech těchto nutných formalit nepřitížilo, pošlete nám váš dotaz. 
 
Dříve jsme dotazy a odpovědi po souhlasu zveřejňovali, aby byli přístupné i ostatním (dost často se opakují). To však již dělat nemůžeme. To ale nevadí, to nejdůležitější tam již je z dob před GDPR. 
 *
 *
 *
Další souhlasy či nesouhlasy
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Popis

Sofia - mast z pijavek 75 ml

ÚŘEDNÍCI V ČR tuto mast zakázali prodávat. Důvod jsou právě pijavky.

Pijavkový krém na nohy účinný při léčbě křečových žil a žilní nedostatečnosti.
 
Pijavka lékařská je známá už po mnoho staletí a je spojována především s tzv. pouštěním krve. Pijavka nejenže saje krev po přiložení, ale taky, což je mnohem důležitější, vypouští v daném místě do krevního oběhu celou škálu (až 120 druhů) aktivních látek, z nichž nejznámější je hirudin - látka, která umí ředit krev a brání tak koagulaci, čehož se s úspěchem používá v dnešní době například v chirurgii.
 
Krém přispívá ke zlepšení mikrocirkulace a elasticity kůže nohou, je vhodné používat jej při nohách zatížených dlouhodobým stáním či dlouhém sezení při cestování, při práci vestoje, při pocitu únavy a tzv. těžkých nohách s pocitem napětí, při barevných změnách a pavučinkách na dolních končetinách.
 
POUŽITÍ
Přiměřené množství gelu nanášejte 2 - 3x denně, pohyben zezdola nahoru na holeně a lýtka.
Je možné používat i na křížovo-bederní oblast zad.
Efektivní je použití před spaním.
Používejte nejlépe po dobu 3 - 5 týdnů.
Neaplikujte na poškozenou kůži a sliznice.
 
SLOŽENÍ 
Aqua, Cera Alba, Glycerin, DEG Stearate, Olea Europaea, Hippophae Rhamnoides, Hydroxylated Lanolin, Tocopheryl Acetate, Propylene Glycol, Methylparaben, Propylaraben, Diazolidinyl Urea, Triticum Vulgare, Retinol, Hydrolyzed Collagen, Panthenol, Chamomilla Recutita, Aesculus Hippocastanum, Fucus Vesicolusus, Corylus Avellana, Parfum, Aloe Barbadensis, Rosa Canina, Bidens Tripartitus, Equisetum Arvense, Urtica Dioica, Arctium Majus, Hirudinea Extrakt, Vitanol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, CI 19140, CI 16255, CI 15985
 
UPOZORNĚNÍ
  • Skladujte v temnu do 25ºC.
  • Ukládejte mimo dosah dětí.
Velikost balení
75 ml
Značka
Mgr. Podhorná - NADĚJE
Sofia_mast z pijavek

Sofia - mast z pijavek 75 ml

230 Kč s DPH STAŽENO Z TRHU

ks

Můžete doplnit o