Bio krém na opalování Original SPF 30 207 ml

Bio krém na opalování Original SPF 30 207 ml

Krém na opalování SPF 30 z rostlinných olejů a másel lisovaných za studena. 
 
Obsahuje vysoký podíl certifikovaného organického a fair-trade kokosového oleje a bambuckého másla, které mají hojivé a regenerační účinky.
 
Dobře se roztírá, nezanechává bílý film a je voděodolný.
 

NEDOSTUPNÉ U DODAVATELE

Data vložená do tohoto formuláře jsou přísně důvěrná. Vyplněním a odesláním souhlasíte se zpracováním vložených údajů.
 
V rámci nového nařízení EU - GDPR nám poskytujete citlivé informace o vašem zdravotním stavu, což vyžaduje váš vědomý souhlas se zpracováním těchto údajů.
 
Abyste věděli s čím souhlasíte, zde je popis jak takové zpracování u nás probíhá. Formulář přijde na email Mgr. Jany Kubíčkové. Tam je do doby, než na něj odpoví a ihned poté je vymazán. Vzhledem k tomu, že odpovídá z emailu, zůstává viset v odeslané poště. Na vaši žádost jej odtamtud můžeme kdykoliv vymazat. Automaticky to však neděláme. Doručená data jsou nějakou dobu také v systému eshopu, odkud jsou pravidelně vymazávána - automaticky. Nemáme jakýkoliv zájem tyto informace schraňovat.
Více o ochraně osobních údajů na tomto eshopu najdete ZDE.
 
Pokud se vám po přečtení všech těchto nutných formalit nepřitížilo, pošlete nám váš dotaz. 
 
Dříve jsme dotazy a odpovědi po souhlasu zveřejňovali, aby byli přístupné i ostatním (dost často se opakují). To však již dělat nemůžeme. To ale nevadí, to nejdůležitější tam již je z dob před GDPR. 
 *
 *
 *
Další souhlasy či nesouhlasy
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Popis

Minerální UV filtr oxid zinku s certifikátem Eco-cert zajišťuje ochranu proti slunci.
 
Všechny opalovací prostředky Butterbean Organics jsou dermatologicky testovány v certifikované laboratoři* a doporučeny pro používání i pro děti do 3 let.
*testováno v laboratoři Syncare Plus, s.r.o. – centrum estetické dermatologie, léčby akné a obličejových dermatóz, Brno; REG: 605/2008 JMK
 
POUŽITÍ
Naneste opalovací krém na suchou pokožku cca 15 minut před sluněním a rovnoměrně rozetřete do úplného vstřebání.
Při pobytu ve vodě, případném pocení nebou vysoušení ručníkem aplikujte znovu po 80 minutách. V ostatních případech cca každé 2 hodiny.
 
SLOŽENÍ
(INCI) Oxid zinečnatý v mikročásticích (neproniká do těla) 22%, Cocos nucifera Oil (kokosový olej)*, Cera Flava (včelí vosk)*, Butyrospermum parkii Butter (fair trade bambucké máslo)*, Simmondsia Chinensis Seed Oil (jojobový olej)*, Tocopherol (vitamin E)**, Polyhydroxystearic acid  (kyselina polyhydroxystearová).
* Certifikované bio ingredience
** Vitamin E vyráběný přímo ze slunečnic. Neobsahuje GMO (geneticky modifikované látky) ani lepek.
 
UPOZORNĚNÍ
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Pouze pro vnější použití.
 
Při výběru jakékoliv kosmetiky je dobré přemýšlet nad tím, co si na kůži dáváme. U opalovacích krému je to potřeba dvojnásob. Teplota na kůži při opalování je vysoká a některé chemické sloučeniny mohou být skutečně toxické.
 
Vyhněte se přidaným chemickým vůním, derivátům z ropy (vodě odolnost), parabenům (konzervační úloha, potenciální alergen) a nanočásticím (dochází k nežádoucí absorpci do buněk a tkání, kde mohou způsobit poškození).
 
Nehledě na to, že chemikálie z opalovacích krémů neprospívají ani vodě, v které se koupeme.
 

Přečtěte si: Léto bez chemie aneb proč si vaše pokožka zaslouží přírodní opalovací krém.

Velikost balení
207 ml
Značka
ButterBean Organic
Bio krém na opalování Original SPF 30 207 ml

Bio krém na opalování Original SPF 30 207 ml

Můžete doplnit o